פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כשבלרינה פוגשת את העיר: צלם מתעד רקדניות אלגנטיות באמצע הרחוב

נתחיל בשאלה (לא קשה, אל תדאגו): מהם המקומות שבהם הכי הגיוני להיתקל ברקדנית בלט? אם עניתם שאולמות תיאטרון והיכלי תרבות, אז דעו שצדקתם. גם מתנ"סים ואולמי ספורט בבתי ספר הם תשובה סבירה (בכל זאת, מופע סיום חוג בלט שהבת שלכם משתתפת בו – איך תבריזו?). העניין הוא שלא כולם חושבים ככה.

הצלם דיין שיטאגי (Dane Shitagi) האמין שרקדניות בתוך אולם זה די משעמם, אז לפני 15 שנה הוא לקח כמה בלרינות והוציא אותן על מדי א' של בלט, עם חצאית טוטו ונעלי פוינט – אל הרחוב. שיטאגי אהב את התוצאה והפך את הניסוי לפרויקט – "פרויקט בלרינה". וככה יצא שמאז ועד היום הוא מוציא רקדניות עדינות ומצלם אותן ברחובות עם גרפיטי מחוספס, ליד קירות מודעות מתקלפים או על אי תנועה.

ballerinaproject4

התוצאה היא בהחלט לא שגרתית והתגובה הראשונה לסדרת הצילומים היא בדרך כלל: "מה בחורה כמוך עושה במקום כזה?". במבט שני, הצילום הופך להיות מעניין, יפה ואפילו די הגיוני. סך הכל, מה היה לנו רע אם הייתה בלרינה אלגנטית בכל פינת רחוב במקום קבצן?

אז הנה קצת מהתוצרת של שיטאגי מ-15 השנים האחרונות. אפשר גם לעקוב אחריו באינסטגרם או בפייסבוק.

9 ballerinaproject6 ballerinaproject10 ballerinaproject12 ballerinaproject14 ballerinaproject17 ballerinaproject19 ballerinaproject26 ballerinaproject31 ballerinaprojectfirst

פרויקט הבלרינה 1 פרויקט הבלרינה 2 פרויקט הבלרינה 3 פרויקט הבלרינה 4 פרויקט הבלרינה 5 פרויקט הבלרינה 6 פרויקט הבלרינה 7 פרויקט הבלרינה 11 פרויקט הבלרינה 12 פרויקט הבלרינה 13 פרויקט הבלרינה 14 פרויקט הבלרינה 15

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...