פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ילדה בת 3 משחזרת תמונות של נשים חזקות מפורסמות כדי לעזור לסבתא שלה להתגבר על הסרטן

הסיפור הזה על ילדה קטנה שמתחפשת לנשים מפורסמות עלול להשמע כמו עוד מקרה חמור של הערצת מפורסמים חסרת תכלית בגיל מוקדם מדי, אבל זה ממש לא הקטע. לסקאוט, ילדה חמודה בת 3, יש סבתא בשם נוני. נוני אובחנה כחולה בסרטן. היא אמנם צעירה מדי כדי להבין מה זה אומר בדיוק, אבל ילדים מרגישים הכל ובדרכם שלהם, גם מבינים. כשהשיער של סבתא התחיל לנשור, סקאוט כבר היתה ממש מודאגת.

אמא של סקאוט הבינה שהיא צריכה לתת לילדה שלה תחושה אחרת חוץ מפחד ועצב, אז היא הלכה על ללמד אותה על כוח ורוח קרב. היא עשתה רשימה של נשים חזקות ולוחמניות שהיא ונוני מעריצה ולימדה את הבת שלה קצת על כל אחת מהנשים האלה – כוכבות קולנוע, זמרות, אמניות ופעילות חברתיות. האמא והבת החליטו לשחזר את התמונות האלה עם סקאוט.

הפרויקט הזה העסיק אותן שנה. במהלך השנה הזאת נוני עברה בדיקות, טיפולים שונים ולבסוף ניתוח לכריתת שד כפולה. האמא מספרת שזה היה קשה לכולם "אבל סקאוט למדה בזמן הזה כמה כוח יש לנשים. הפרויקט הזה היה ממש מתנה לי ולסקאוט. כל דקה שהשקעתי בלצלם, לסגנן ולתכנן – לגמרי שווה את זה".

השיא היה, כמובן, כשהצילומים הוצגו לסבתא. "זה היה פרייסלס" מספרת הבת של נוני ואמא של סקאוט. והחדשות האפילו יותר טובות הן שהסבתא בריאה עכשיו. הנה כמה מהתמונות שצולמו במסגרת הפרויקט המשפחתי היפה הזה:

סקאוט וסבתא נוניילדה
אמה ווטסון וסקאוטילדה5

פרידה קאלו וסקאוטילדה6

אדל וסקאוטילדה7

מואנה וסקאוטילדה8

אלן וסקאוטילדה9

קארי פישר וסקאוטילדה2

מלאלה יוספזאי וסקאוטילדה3

בטי וויט וסקאוטילדה10

נוני וסקאוטילדה11

אלן פייג' וסקאוט ילדה12

זואי דשנל וסקאוטילדה13

רואן בלנצ'רד וסקאוטילדה14

מריל סטריפ וסקאוטילדה15

ליזה קושי וסקאוטילדה16

אילבן וסקאוטילדה18

דרו בארימור וסקאוטילדה19

מינדי קלינג וסקאוטילדה20

סלינה גומז וסקאוטילדה21

טיילור סוויפט וסקאוטילדה22

ברי לרסון וסקאוטילדה23

מיה מיטשל וסקאוטילדה24

באמצעות: boredpanda

הפטריה - האתר הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...