קריינית החדשות התפטרה בשידור חי והכריזה: “פאק איט, אני הולכת לקדם לגליזציה”

מאת: מגזין קנאביס

צ’רלו גרין (שרלין אגבה), קריינית חדשות בערוץ טלוויזיה מקומי באלסקה, התפטרה אמש (א’) בשידור חי והודיעה כי בכוונתה להתמקד בקידום לגליזציה ולהפנות את מאמציה לעבודתה השנייה כבעלת מועדון הקנאביס של אלסקה (“Alaska Cannabis Club”).

“פאק איט, אני הולכת לקדם לגליזציה”, אמרה גרין במהלך שידור מהדורת החדשות המרכזית לסיכום השבוע, עם סיום שידור כתבתה שעסקה בנושא הקלת הגישה לקנאביס. היא סיפרה כי היא הבעלים של קבוצה שאחראית לקשר בין חולים עם רשיון לבין מגדלי מריחואנה ועזבה את האולפן לתדהמתם של הצופים, חבריה לעבודה ומגישת המהדורה שהתבלבלה לחלוטין מההודעה המפתיעה והדרמטית.


“מה ששמעתם זה עתה בכתבה זו הסיבה שאני, המנהלת של מועדון הקנאביס של אלסקה, החלטתי להקדיש את כל כוחותיי למלחמה למען חופש והגינות, שמתחילה בלגליזציה של מריחואנה כאן באלסקה”, אמרה גרין. “בנוגע לעבודה הזאת,” המשיכה, “ובכן, לא שיש לי ממש ברירה, אבל שתזד**ן. אני מתפטרת.”

לאחר מספר שעות פירסמה גרין הודעה רשמית ובה כתבה כי עזבה את עבודתה כדי “לעצור את מדיניות הסמים הכושלת אשר הורסת את חייהם של יותר מדי אמריקנים”. ערוץ החדשות פירסם התנצלות רשמית בדף הפייסבוק שלו ובה הודיע כי העובדת פוטרה מתפקידה.

בחודש נובמבר הקרוב ייערכו באלסקה ובאורגון משאלי עם בנוגע לשאלת הלגליזציה, בדומה לאלו שנערכו בשנת 2012 בוושינגטון וקולורדו. על פי הערכות צפויות שתי המדינות להצטרף למהפכה הירוקה גם הן ולהתחיל למכור קנאביס חוקי לקראת שנת 2016.

***

פורסם במקור ב“קנאביס – מגזין עם כיוון”

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק