פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה שהנשים האלה עשו כדי לתמוך בחברה שחלתה בסרטן ירגש אתכם עד דמעות

חברי אמת נמדדים בשעת צרה, בזמן בו אנחנו צריכים אותם יותר מכל שיהיו שם לצידנו ויתמכו בנו גם אם זו אינה שעתנו היפה ביותר. הסיפור הבא מצליח להמחיש בצורה מדהימה ומרגשת במיוחד, מהי המשמעות של אהבה בין חברים.

לפני כחודש, אחת מחברותיה הטובות של ג’רדי מק’אנה שלחה מייל לשאר חברותיהן והזמינה אותן לצילום משותף. הסיבה להזמנה המוזרה הזאת היתה כיוון וגילתה כי ג’רדי, חברתה הטובה, חולה בסרטן השד שהתגלה בגופה כמה חודשים לפני כן.


החברות לא חשבו פעמיים והגיעו למפגש הקבוצתי להצטלם ביחד עם חברתן ולתמוך בה. אולם, בנוסף לצילום הקבוצתי, לחברות היו עוד תכניות מפתיעות עבור המפגש הזה. כמה שעות לפני המועד בו קבעו את הצילום המשותף עם ג’רדי, החברות נפגשו יחד במספרה וביצעו את אחת המחוות הכי מרגשות שאפשר להעלות על הדעת, כשגילחו כולן, בלי יוצאת דופן, את שיערות ראשן, על מנת להביע הזדהות ותמיכה בחברה הטובה שלהן, לגרום לה להרגיש בנוח ולהבין שהן כל כולן שם בשבילה ואתה במסע להחלמה.

בתחילת הסרטון החברות מספרות למצלמה מדוע הן החליטו לגלח את ראשן עבור חברתן. בהמשך, הוא כמובן גם מתעד את תהליך התספורות המשותפות וגם את הרגע בו ג’רדי מגלה את המחווה המקסימה של הבנות. מדובר בהחלט  באחד הסרטונים היותר מרגשים שראינו בתקופה האחרונה, וזוהי רבותיי, חברות אמת.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...