פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחה אכזרית: נחש ענקי מפתיע נוסעים במונית במהלך הנסיעה

בדרך כלל, החשש המרכזי בליבם של מי שמבקשים לעלות על מונית ולהגיע לנקודת היעד שלהם, הוא שמא הנהג קם הבוקר על הצד החופר שלו, ויפצח איתם בשיחת הא ודא מיותרת ולא רצויה שתפגע בשלוות הנסיעה שלהם. אולם, אחרי הנסיעה הזאת, יקח לנוסעים הרבה זמן להתאושש מהטראומה, שהגיעה מכיוון כלל לא צפוי.

נהג המונית ג’ימי פאלייה, השיק לאחרונה ספר חדש פרי עיטו העונה לשם “עקוב אחרי האוטו הזה: המדריך לנהג לכיבוש פחדים, מימוש חלומות ומציאת שירותים ציבוריים“. כדי לקדם את הספר שלו, החליט הנהג לייצר סרטון ויראלי הזוי משהו, ולמתוח נוסעים במונית בצורה מעט אכזרית.

פאלייה צירף לנסיעה אורח לא צפוי בדמות נחש צהוב וענקי, שהתמקם במושב שעל יד הנהג. וכך, באמצע הנסיעה ובלי התראה מוקדמת, הגיח לפתע הנחש מהמושב הקדמי מול פרצופם של היושבים המושב האחורי, וכצפוי, גרם להם להיסטריה רבה, צעקות קללות ושאר תגובות הגיוניות של מי שכרגע נתקלו פנים מול פנים מול הפחד הגדול שלהם.


ובכן, נהג המונית אינו באמת נהג מונית, כי אם קומיקאי אמריקאי מוכר באופן יחסי, שבאמת מנסה לקדם את ספרו החדש המגולל את סיפורו של אדם ללא כישורים מיוחדים, המכור להימורים ומצבו הכלכלי לא מזהיר. לאחר שאשתו נכנסת להריון, הוא מחליט להפעיל מונית וללמוד מהנוסעים את תובנות החיים.

הסרטון המשעשע צבר כמה עשרות אלפי צפיות וגם כמה תגובות נזעמות, אולי בצדק, על העובדה שיכל היה לגרום התקף לב לאנשים התמימים, היות ואפשר לומר בוודאות כי מרבית האוכלוסיה מפחדת פחד מוות מנחשים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...