פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

קמפיין קיקסטארטר: חגורה מזן חדש מטריפה את הרשת

כמה פעמים כבר קרה לכם שלבשתם ג’ינס או מכנס אלגנטי בדרך למסיבה, יציאה או אירוע, וכשביקשתם לפנק את המכנס שלכם בחגורה אלגנטית תואמת, גיליתם שהחורים בחגורה כבר לא תואמים את הגזרה שלכם וגורמים לה להיות לוחצת מידי או לחילופין משוחררת מידי? ומה עם המלחמה חסרת הפשרות בחגורה בנסיון לייצר חור חדש, בהנחה שאתם לא מחזיקים במגרה בבית את המכשיר המוזר הזה שמייצר את החורים בסנדלים וחגורות? אין ספק. חגורה היא אביזר אופנתיו חשוב אך מאוד מאוד מטריד. לכן, המוצר הבא שמוצג באתר קיקסטארטר ומבסק את עזרת הגולשים במימון הפרוייקט, עשוי לשנות את עולם האופנה. בערך.

‘טרקליין’ היא חגורה חכמה לגברים שייתכן כי עתידה להחליף את החגורות המסורתיות והסטנדרטיות בעלות החורים. בצידה האחורי של החגורה מוחבאת מערכת פסים שמציעה 40 מידות שונות בחגורה אחת, כך שהיא בעלת התאמה כמעט מושלמת לגוף. לשם השוואה, חגורה סטנדרטית מציעה כיום בממוצע 5 חורים.

טרקליין

מי שעומד מאחורי המיזם של טרקליין הוא אדם בשם קארל קוזאק,  שכאמור השיק לאחרונה קמפיין מימון חברתי באתר קיקסטארטר, על מנת לגייס כסף בכדי להפוך את החלום שלו למציאות ולשווק את החגורה החדשנית שלו לקהל הרחב. מטרת קמפיין המימון היתה להשיג 14,750$. אולם, בתוך שבועיים הצטברו בקופת הפרוייקט מעל  140,000$, כמעט פי 10 מהסכום אותו רצה לגייס, וזאת כשנותרו לקמפיין שבועיים נוספים לאיסוף כספים.

אין ספק כי מדובר בנתונים מדהימים המעידים על הצורך הרב של הגולשים במוצר מהסוג הזה, מה שמסמן הצלחה רבה לחגורה המהפכנית. קוזאק מספר שהוא לא מתכוון לקפח את המין הנשי ומתוכננת גם חגורה מותאמת לנשים מבית טרקליין.  מה אתם אומרים על המוצר?


טרקליין1

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...