פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לראשונה בעולם: מקדונלדס מאפשרת לסועדים לבדוק מהיכן הגיעה הארוחה שלהם

חברת המזון המהיר מקדונלדס, ידועה בשנים האחרונות כמי שמייצרת קמפיינים מקוריים ויצירתיים במיוחד. החברה שסבלה לפני מספר שנים מגל השמצות על טיב האוכל שלה ואיכותו מבחינה בריאותית, בעיקר בעקבות הסרט Super Size Me (לאכול בגדול), שמה לה למטרה למתג את המוצר שלה מחדש כמוצר שקוף לקהל, בריא וכמובן טעים.

קמפיין חדש שעלה בימים האחרונים באוסטרליה, מעניק ללקוחות מקדונלדס חוויה חדשה ומיוחדת, בדמות הצצה ל’מאחורי הקלעים’ של הארוחה אותם הם אוכלים. באמצעות אפליקציה חדשה בשם Track My Macca`s שפיתחה החברה באמצעות משרד הפרסום האוסטרלי DDB, ניתנת לסועדים במסניפי מקדונלדס, לראשונה בעולם, האפשרות לעקוב אחרי האוכל שזה עתה אכלו, וללמוד מהיכן הגיע, מתי, ומי האנשים המייצרים אותו, ומספקים אותו למקדונלדס.

הסועדים שהורידו את האפליקציה יכולים לצלם באמצעותה את אריזת הארוחה שלהם, והאפליקציה החכמה מזהה את סוג האוכל ואת התאריך, ומתמשקת למערכות המידע של שרשרת האספקה של הרשת. כך, תוך שניות, מופיע על הצד מיצד אנימציה מקסים, המסביר למשתמש כל מה שהוא צריך לדעת על המרכיבים השונים הבונים את הארוחה שלו, כפי שניתן לראות בסרטון.


מדובר ללא ספק בשירות שמשדרג את חווית הביקור בסניפי מקדונלדס ויוצר תחושה של שקיפות מלאה, ובעיקר יוצר תחושת ביטחון ומחזק את הקשר בין הלקוחות למותג. למרבה הצער, אני לא חיי באוסטרליה, ולמרבה הצער 2, האפליקציה זמינה רק למכשירי אייפון. אם אי פעם יצא לכם לבקר, ואתם אוחזים באייפון, ספרו לנו איך היה. בינתיים, נמתין שגם מקדונלדס ישראל ירימו את הכפפה, ויסדרו לנו חוויה נוספת מלבד המחירים המוגזמים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...