ילדים מסביב לעולם מצטלמים עם הצעצועים שלהם (תמונות)

צעצועים הם חבריהם הטובים ביותר של ילדים, אבל יותר מכך, הם מהווים לרוב אינדיקטורים טובים לגבי הרקע הסוציואקונומי של הילד, ולעיתים אפילו על העיסוק של הוריו. הצלם האיטלקי גבריאל גלימברטי, מצא את הנושא כמאוד מסקרן, ויצא לטיול ברחבי העולם למשך שמונה עשר חודשים, במהלכם תיעד סדרת תמונות מקסימה , מתוקה ואף מרגשת בשם “סיפורי צעצועים”, המציגה ילדים מרחבי הגלובוס, יחד עם הצעצועים שלהם.

גלימברטי מספר שהמרבית המקרים גם ישב וישחק עם הילדים לפני שצילם אותם, כאשר הוא מדגיש כי קיים הבדל מהותי בין ילדים מרקע עשיר, שמפגינים רכושנות מוגזמת כלפי הצעצועים שלהם לבין לילדים מרקע עני, שהם הרבה יותר שיתופיים ונוהגים לשחק יחד עם חברים אחרים. בנוסף, משיחותיו עם ילדים קטנים רבים, עולה כי חלק גדול מהם באמת מאמינים שהצעצועים שלהם הם בעלי תכונות אמיתיות, ובובת דינוזאור למשל, תוכל להגן עליהם בשעת צרה. בהחלט תובנות תמימות ומתוקות. צפו בסדרת התמונות, קליק לאתר של גבריאל.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק