פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך היה נראה סיפור סינדרלה בעידן אפליקציות ההיכרויות?

האגדה על סינדרלה, האחות הקטנה והמלוכלכת שגורמת לנסיך להתאהב דווקא בה, פשוטת העם, היא אחד מסיפורי הילדים היותר מקסימים, תמימים ורומנטיים. אלא שאם הסיפור הזה היה מתרחש היום, בעידן הרשתות החברתיות ואפליקציות ההיכרויות, הוא כנראה היה נגמר אחרת לגמרי.

באתר ההומור האמריקאי College humor יצרו סרטון אנימציה משעשע במיוחד, המגולל את סיפורה של סינדרלה מודל 2014, המחפשת לעצמה את נסיך החלומות שלה, בתקווה שהמפגש איתו ישנה את העתיד של שניהם לנצח. בפועל, מדובר בעוד סיפור היכרות שטחית סטייל המאה העשרים ואחת, שנגמר כפי שאתם רק יכולים לדמיין שהוא נגמר. זבנג וגמרנו.

טינדרלה 3

הסרטון הוא מעין פארודיה על הפופולאריות העולה של אפליקציית ההיכרויות והשידוכים Tinder, האפליקציה המאפשרת לכם לזהות משתמשים אחרים בני המין השני שנמצאים בסביבתכם ומחפשים גם הם לבלות קצת זמן זוגי. למרות הכוונות הראשוניות של יוצרי האפליקציה שכנראה דמיינו תסריטים קצת יותר רומנטיים בראשם, הפכה האפליקציה הזו בעיקר לדרך יעילה להשיג סטוצים ומפגשים רומנטיים מקריים, שבדרך כלל ממש לא נגמרים בהפי אנד, כלומר, תלוי את מי אתם שואלים. הסרטון המצחיק זכה עד כה לקרוב למליון צפיות בתוך פחות מיומיים, וכנראה שלא יצא לכם לספר אותו לילדים שלכם לפני השינה.

תודה לדויד מזרחי על הטיפ!


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...