סוחט דמעות: ניצולת סופת הטורנדו מוצאת את כלבה בין ההריסות במהלך ראיון טלויזיה

שבעה חודשים לאחר שסופת ההוריקן "סנדי" היכתה באכזריות את החוף המזרחי של ארצות הברית, התרחש הלילה אסון טבע נוסף ומטורף, כשסופת טורנדו אימתנית היכתה בעיירה מור שבאוקלהומה. סופת הטורנדו נעה במהירות שעלתה על 300 קמ"ש ורוחבה עלה על שלושה קלימוטרים, זרעה הרס רב בפרברי אוקלהומה סיטי ועל פי הדיווחים גרמה למותפ של מעל 100 בני אדם ביניהם ילדים רבים.

הבוקר, מתעוררים תושבי ארצות הברית למציאות המוכרת, ולאזור שלם שנראה כאילו אחרי מלחמה. אט אט מתחילים לצוץ ברשת המוני סרטונים ותמונות המתעדים את הסופה האדירה, וההרס הרב שהשאירה אחרי. במקביל, מתחילים לצוף גם הסיפורים הדרמטיים והטראגים שמלווים את אסון הטבע הזה.

ברברה מוצאת את כלבה

ברברה גרסיה, תושבת העיירה מור, הצליחה לשרוד את הסופה על אף שביתה נחרב לחלוטין, אך נחרדה לגלות שכלבה האהוב נעלם, בין ההריסות ניסה ברברה לחפש את כלבה ולקרוא לו, אך זה לא הגיב לקריאותיה. ואז, ברגע של קסם, התרחש הנס הגדול. במהלך ראיון שהעניקה לרשת הטלויזיה CBS על רקע הריסות ביתה, זיהתה לפתע המראיינת את כלבה של ברברה מציץ מבין ההריסות. הכלב המפוחד חולץ מההריסות היישר לזרועותיה, וברברה הגיבה בדמעות: "חשבתי שאלוהים ענה לאחת מתפילותי והשאיר אותי בחיים, אך הוא ענה לשתיהן". צפו בסרטון המרגש

ברברה מוצאת את כלבה 4

תיעוד הטורנדו כפי שנקלט בעיני המצלמה:


ברברה מוצאת את כלבה 2ברברה מוצאת את כלבה 3

לייק לפטריה בפייסבוק