סוס פוני מבצע ‘הליכת ירח’ בפרסומת שכבשה את הרשת

גברים לרוב לא יודו בכך, אבל נשים יגידו זאת בפה מלא: בני האדם אוהבים סוסי פוני. עוד מימי סדרת המופת הקלאסית “הפוני הקטן” ועד ימינו אנו, סוסי פוני נחשבים לחיה אהובה ומתוקה ביותר, מעין גרסת מחמד של הסוסים הרגילים והענקיים, חיה שכל ילדה בת שש עם קוקיות חולמת לגדל.

פרסומת חדשה של רשת המובייל הבריטית THREE, כובשת את הרשת בימים האחרונים בזכות חבורה של סוסי פוני, ובראשם סוס פוני אחד ומיוחד המבצע הליכת ירח סטייל מייקל ג’קסון לצלילי השיר האייטיזי Everywhere של Fleetwood mac.

הפוני כוכב הפרסומת, מפגין כישורי ריקוד משעשעים, כשגולת הכותר כאמור, היא הליכת הירח המפורסמת אותה מבצע הפוני בחושניות ובדיוק מופתי כשבסיום הפרסומת מופיעה הכיתוב: silly stuff. It matters. או בתרגום חופשי: לדברים מטופשים יש משמעות. הכוונה היא כמובן לאומת האינטרנט המשתפת מדי יום עשרות אלפי תמונות וסרטונים משעשעים ומיותרים עלפניו, אשר בפועל גורמים לאנשים רבים אושר וצחוק בריא.

מנהל השיווק של החברה, טום מלשיץ, מסביר את האג’נדה מאחורי הקמפיין: “הלקוחות שלנו בחרו ברשת Three בגלל שהחברה שלנו ידועה בכך שהרשת שלה נבנתה עבור הגלישה באינטרנט. ביום יום אנחנו לוקחים את נושא שיתוף התכנים במובן מאיליו אבל בחברה שלנו אנחנו יודעים שלגלות, להעביר או לקבל את הבלתי צפוי, יכול להעלות חיוך רחב לפנים שלנו בדיוק בזמן הנכון. לכן, רצינו ליצור קמפיין מיוחד שאנשים ירצו לשתף”.

גם אם המסר של הפרסומת מעט צולע, מדובר בפרסומת מאוד כיפית לצפייה ואפילו דיי ממכרת. הפוני מקסים ומצליח להעביר לצופה תחושת קלילות, אושר, שמחה וכיף, ובעיקר, בדיוק כמו שרצתה החברה, מעלה חיוך על פניו. הפרסומת זכתה עד כה לקרוב לשלושה מליון צפיות ומאות אלפי שיתופים. בערוץ יוטיוב מיוחד שפתחה החברה תוכלו לבחור בעצמכם את סגנון הריקוד לפיו ירקוד הפוני. תבלו.


לייק לפטריה בפייסבוק