הפרינט לא מת: 6 דברים שאפשר להחמיץ כשקוראים עיתון (וידאו)

לאחרונה, הולכת ומתעצמת הדעה על פיה הפרינט עשה את שלו, ועם כניסת תעשיית הדיגיטל לחיינו אין ממש זכות קיום לעיתונות המודפסת. קמפיין חדש מנסה להוכיח לנו שהעיתון הישן והטוב עדיין לא סיים את דרכו בעולם הזה, ויכול לרתק את הקוראים והמפרסמים כאחד.

על מנת להוכיח למפרסמים שהעיתונות עדיין חיה ונושמת, חברת הפרסום Duval-Guillaumes פנתה לשלושה מנהלי שיווק של מותגים גדולים בבלגיה, והציעה להם הסעה אקסקלוסיבית לעבודה עם נהג צמוד, על מנת שיקבלו קצת שקט ושלווה לקרוא את העיתון בבוקר. מה שהמנהלים לא ידעו היא העובדה שבמהלך הנסיעה חלפו על פניהם שורה של הסחות דעת משעשעות שהיו אמורות לתפוס את מבטו ותשומת ליבו של כל עובר אורח מזדמן או אדם שנקלע לסיטואציה. למרות הסחות הדעת הללו שכללו אדם שעולה באש, חבורת קשישים המשחקת גולף על אי תנועה ועוד, המפרסמים קראו בשקיקה את כתבות העיתון והיו שקועים מידי בכדי לשים לב למתרחש, גם כשהנהג שלהם הוריד את מכנסיו והמשיל לנהוג בבוקסר.

עוד בפטריה: מי גבר גבר? שאול מופז מזמין את מריאנו אידלמן לעימות

לא ברור עדיין אם תגובתם של המפרסמים מבוימת או אמיתית, או מה בדיוק האפקטיביות של הקמפיין הזה, אך עדיין מדובר במחזה משעשע ודרך מעניינת להעביר את המסר למפרסמים על אטרקטיביות הפרסום בעיתון, אמצעי מדיה בו בני אדם עדין יכולים לקחת רגע לעצמם, בלי הסחות דעת, ולהתעמק בכתבה טובה.

 
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק