פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מי גבר גבר? שאול מופז מזמין את מריאנו אידלמן לעימות

הערב תעלה לשידור העונה החדשה של ארץ נהדרת, מעט באיחור, אך בתזמון מספיק טוב בכדי לצחוק על מעללי הפוליטיקאים שלנו, לקראת הבחירות שיתקיימו בעוד פחות מחודש. אחת מדמויות הפוליטיקאים שככל הנראה יזכו לכמות אש מאסיבית במיוחד, היא שאול מופז, יושב ראש מפלגת קדימה ההולכת ונעלמת, מפלגה שמחשבת את קיצה לאחור לאור התוצאות בסקרים אשר לא מעניקים לה ולו מנדט אחד.

בצירוף מקרים מפתיע, או שלא, העלה מופז לפני כחצי שעה סרטון משעשע בעמוד הפייסבוק שלו, בוא גם הוא קורא לעימות בינו לבין היריב הכי גדול שלו. אם חשבתם שמדובר בבנימין נתניהו, אתם טועים בגדול. אמנם לשאול יש חשבון פתוח עם ראש הממשלה, אך יש אדם אחר מעסיק את מופז ומטריד אותו בשנתו. ולאדם הזה קוראים מריאנו אידלמן.

מופז מריאנו דו קרב

החיקוי של מריאנו לדמותו של שאול מופז הוא אחד הותיקים בארץ נהדרת וללא ספק חלק בלתי נפרד מדמותו של מופז והביטוי 'גבר גבר' הפך למטבע לשון פופולארי, המזוהה לרוב עם מופז, על אף שמעולם לא אמר אותו. לא פלא אם כך, שמופז רוצה לסגור חשבון: "יש פה מישהו במדינה, שכבר שנים עושה מה שטוב לו. הוא צוחק עלינו, הוא עובד עלינו, המתעמר בנו, והגיע הזמן לשים לזה סוף. ואני קורא לו, תפסיק לברבר ברבורים ותגיע לכאן לעימות. מריאנו, אם אתה גבר גבר, אני מזמין אותך לדו קרב. "

הסרטון הזה, הוא ככל הנראה נסיון נוסף של מופז לזכות בתשומת הלב הציבורית, או שאולי בכלל מדובר בשיתוף פעולה עם ארץ נהדרת, מה שנראה מעט הזוי ולא הגיוני. קמפיין ויראלי ברשת הוא אכן התחלה טובה עבור פוליטיקאי כמו מופז,  בכדי להזכיר לכולם שהוא עדין כאן ואפילו יש לו הומור אותו הצליח לשמור בסוד במשך שנים.

בצהריים, סיפרנו לכם על ההזמנה לדו קרב שלי יחימוביץ', שפנתה לבנימין נתניהו מעל דפי הפייסבוק וקראה לו להתייצב מולה, ראש בראש, לעימות טלויזיוני בין השניים. גם כאן מדובר בצירוף מקרים משעשע למדי, שכן השניות הראשונות בסרטון של מופז מכוונות לקריאה דומה לראש הממשלה מצידו של מופז. אולם, מי שכבר רץ להכין פופקורן ופיצוחים לקראת עימות חזיתי שכזה, יאלץ לחכות למשחק הבא בין בית"ר לסכנין.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...