החופש הגדול מתקרב? 4 רעיונות לבילוי עם הילדים

הרבה הורים לילדים מוטרדים מהחופש הגדול כי הוא דורש מהם למצוא רעיונות לבילוי. אז מאיפה מתחילים? הנה כמה הצעות

החופש הגדול מאתגר הורים שצריכים לוותר על ימי עבודה, למצוא סידור לילדים ולשאת בהוצאות לא מבוטלות. מנגד, יש כמה רעיונות טובים שבעזרתם אפשר לבלות את החופש הגדול בבית או בחוץ בלי חשש:

תמונה: pexels.com

צפייה בסרט

ילדים מתחברים לקולנוע כי הוא מאפשר להם לצאת למסע בעולמות רחוקים. התפקיד של ההורים הוא כמובן למצוא את הסרט שמתאים לילדים ויעניין אותם, אך היום אפילו לא חייבים לצאת מהבית בשביל זה.

סרטי טלוויזיה מופקים ברמה לא פחות גבוהה מסרטי קולנוע והמכשירים שיש בסלון מביאים עד אלינו תמונה חדה, סאונד משובח והיצע עצום של תכנים. במילים אחרות, את החופש הגדול שמתקרב בצעדי ענק תוכלו לבלות בצפייה בסרט בקולנוע או בבית וגם לשלב בין האפשרויות כדי שהילדים לא ישתעממו.

קטיף פירות ופיקניק בחיק הטבע

במדינה כמו ישראל יש אפשרות לתאם קטיף פירות כל השנה. עם זאת, בקיץ יש מגוון גדול של פירות ושדות שנפתחים לטובת הציבור הרחב. את קטיף הפירות אפשר לתאם באמצע או בסוף השבוע והיתרון האמיתי מסתתר במה שקורה אחריו.

מקטיף הפירות אתם יכולים לעבור ישירות לפיקניק בחיק הטבע ולהשלים חוויה של 360 מעלות עבור הילדים. מצאו מקום מקורה ומוצל שמתאים לפיקניק, הביאו איתכם כמויות מספיקות של שתייה והכניסו לתיק צעצועים ומשחקי קופסא. כך תתנתקו לכמה שעות מהטלפון ותרוויחו חופש גדול בלתי נשכח.

לונה פארק

הלונה פארק היה ונותר אחת האטרקציות המומלצות ביותר לילדים בחופש הגדול. בעונה החמה אפשר להגיע עם הילדים ללונה פארק לכל אורך שעות היום, להוציא את כל האנרגיה ולחזור הביתה עייפים ומרוצים. מבחינת ההורים, הלונה פארק גם דורש מינימום מאמץ כי המתקנים מופעלים על ידי נציגי המקום.

כמובן שאתם לא היחידים שחושבים להגיע ללונה פארק בחופש הגדול, לכן כדאי בכל זאת להיערך מבחינת עמידה בתור. מצד שני, זו הזדמנות מעולה ללמד את הילדים על סבלנות ולהראות להם דוגמא אישית.

סופ”ש בצפון, במרכז או בדרום

העובדה שמדובר בחופש הגדול לא אמורה למנוע מכם את האפשרות לבלות את סופי השבוע מחוץ לבית. כאן הסוד הוא להגיע לאזור שאתם בדרך כלל לא מבקרים בו, ביחס כמובן לעיר המגורים שלכם. האפשרויות שעל הפרק כוללות סופ”ש בצפון, במרכז ובדרום ובכל אזור מחכות לכם המון אטרקציות מיוחדות.

סוף שבוע עם המשפחה מבטיח זמן איכות משותף וחוויות לכל החיים. תכננו היטב את זמן היציאה מהבית, עדכנו את הילדים לגבי היעד ותנו להם לבחור פעילויות. בנוסף, נסו לדאוג לכך שסוף השבוע יתאים לתחומי העניין של הילדים ולגיל שלהם.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק