פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 רעיונות לדייט חלומי

ההתרגשות סביב הדייט הקרוב מונעת ממכם לחשוב כמו שצריך? אתם לא לבד: הנה כמה רעיונות למקומות שבהם תוכלו לשוחח, להכיר ולבלות בלי לדאוג מההשלכות

זוגות מאוהבים מסמנים את הדייט הראשון שלהם בתור הנקודה שבה הכל התחיל. הבעיה היא שאף אחד לא זוכר מה קרה לפני הפגישה, כמו למשל ההתלבטות בשאלה לאן ללכת ומה לעשות. בפועל, אלו הרגעים שבהם ההתרגשות מונעת מאתנו לחשוב כמו שצריך ולכן אפילו רעיונות אלמנטריים חומקים מתחת לרדאר.

אז מה עושים? הנה 5 דברים שאתם יכולים לעשות בדייט הקרוב כדי לשוחח, להכיר ולבלות ב-100% הצלחה:

תמונה: pexels.com

צפייה בסרט מומלץ בקולנוע

סרטים מומלצים שמוקרנים בקולנוע היו ונותרו האופציה מספר אחת לדייט רומנטי. בניגוד לשאר הפעילויות, כאן מדובר על בילוי שמעניק לכם לפחות שעה וחצי של זמן לבד. בזמן הזה אתם יכולים לסדר את המחשבות, לבחון את המצב לאשורו ולקבל החלטה טובה יותר לגבי המשך מערכת היחסים. אם על הדרך גם תצפו בסרט טוב, הרי שהרווחתם מכל העולמות.

ארוחת ערב במסעדה

ארוחת ערב במסעדה מייצגת דייט מעט מאתגר יותר. היתרון של ארוחת ערב הוא שאפשר לנצל אותה על מנת להחליף רשמים ולהכיר לעומק את הצד השני, אך החיסרון הוא שיש מבוכה מסוימת שנלווית לרגעים הראשונים והמשותפים ביחד. בכל מקרה, ההמלצה היא לבחור מסעדה טובה ולתת לאוכל לדבר.

משחק באולינג

גברים ונשים בטווח רחב של גילאים מעדיפים שהדייט הרומנטי שלהם גם יהיה קליל. בדיוק בשביל זה המציאו את אולמות הבאולינג, שמפוזרים בכל רחבי הארץ ומאפשרים לכם להראות את היכולות והטכניקה שלכם. האמת היא שגם אין שום צורך ברקע מוקדם כדי לשחק באולינג, אלא רק להגיע עם ראש פתוח לחוויות חדשות (וכמובן לתת לצד השני לנצח).

משחק סנוקר

עוד משחק טוב שיכול להתאים לדייטים הוא סנוקר. התדמית של משחק הסנוקר בארץ קצת לוקה בחסר, אך לא קשה למצוא אולמות מפנקים עם בר פתוח, אוכל טוב ומוזיקה נעימה. משחקי סנוקר גם לא דורשים מאמץ פיזי ולא צריך להוריד נעליים כדי להשתתף בהם. אם אין לכם שום מושג באופן שבו מחזיקים את המקל, תוכלו לבקש טיפים מהפרטנר הפוטנציאלי ולבדוק את התגובות שלו או שלה.

סיבוב בפארק, בחוף הים או בטיילת

דייט שמבוסס על הליכה רגלית מסביב לפארק, בחוף הים או בטיילת מזוהה עם סרטים רומנטיים אבל יש לזה סיבות טובות. הליכה ברגל מעודדת אנשים להיפתח והיא גם מרגיעה ומפחיתה לחצים מיותרים. התנאי היחיד הוא למצוא יום מתאים שבו מזג האוויר עולה בקנה אחד עם האזור שבו בחרתם לטיול, או להרים את הרף ולצאת מהבית עם מטריה. בכל מקרה אחר, עדיף בכל זאת להישאר במקום מקורה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...