זה מה שבעלי חיים היו אומרים אם הם יכלו לדבר בסדרת איורים מצחיקה

האם תהיתם פעם מה בעלי חיים היו אומרים אם היו יכולים לדבר בשפת בני האדם? אם יש לכם בבית כלב, חתול או כל חיית מחמד אחרת, סביר להניח שמצאתם את עצמכם לא פעם מדובבים את היצורים המצחיקים האלה, וגם אם לא, מספיק ביקור קטן בספארי או בגן החיות כדי להפעיל את הדמיון ולנסות לנחש מה עובר בראשם של בעלי החיים בזמן שהם מתעסקים בענייני היום יום שלהם.

ג’ימי קרייג, מאייר ואנימטור אמריקאי, יצר סדרת איורים מצחיקה ומקסימה בשם “הם יכולים לדבר”, במסגרתה הוא מנסה לנחש מה היו אומרים בעלי החיים בשלל סיטואציות שגרתיות. כפי שתוכלו לראות, התוצאה הסופית מאוד משעשעת ומעניקה לנו פרספקטיבה חדשה ומעניינת על הדרך בה חברינו ממלכת החיות רואים את העולם.

אספנו עבורכם 25 איורי קומיקס נבחרים של קרייג, ואם אתם רוצים עוד, אתם מוזמנים לבקר באתר שלו (קישור בסוף הפוסט) שם מתפרסמים איורים חדשים בכל יום.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק