פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תענוג: האודישן הנפלא של 12 האחים הללו ימרח לכם חיוך ענק על הפנים

צוות השופטים בתכנית הריאליטי "לאמריקה יש כישרון" רגילים לראות מולם אינסוף הופעות שונות ומשונות, מפתיעות והזויות, אבל את האודישן הנהדר והמפתיע הבא הם ודאי לא ישכחו הרבה זמן.

אל הבמה עלו בזה אחר זה 12 אחים ואחיות מקסימים בני 3 עד 21, והסתדרו בשורה מול צוות השופטים המשועשע שהתקשה להאמין כי כולם אחים. בזה אחר זה ציין כל אחד מהם את שמו וגילו כשאת ההצגה גנבה כצפוי האחות הקטנטנה והמתוקה בת ה-3, שבהמשך גם שבתה את לב הקהל עם ריקוד אירי מתוק במהלך הביצוע המשפחתי.


כמובן, ההשוואה בין “The willis Clan" למשפחת פון טראמפ מהסרט הקלאסי "צלילי המוזיקה" היא יותר ממתבקשת, ואכן, חבורת האחים המוכשרים, שרים ומנגנים על מגוון רחב של כלים, בחרו לבצע את "הדברים שאותי משמחים" מתוך צלילי המוזיקה, כשהם מעניקים לשיר המוכר והאהוב הזה עיבוד קאנטרי מחודש ומקפיץ שפשוט אי אפשר לעמוד בפני הקסם שלו.

ובתוך כל המופע המרגש הזה, הדבר הכי מפתיע הוא דווקא ההורים של 12 האחים הללו, שלא ממש נראים כמו הורים, אלא יותר כמו זוג צעיר בשנות השלושים לחייו או אם תרצו, האחים הגדולים של החבורה. הסרטון הכל כך כיפי הזה עלה לרשת לפני כחודש וחצי וצבר מאז קרוב לארבע מליון צפיות. פשוט תענוג.

ואם אתם ממש סקרנים, ככה נראים ההורים:

וויליס קלאן 1

האחות הקטנטנה גונבת את ההצגה בריקוד אירי משעשע

וויליס קלאן 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...