מה אומרת התנוחה בה אתם ישנים על האישיות שלכם?

שינה, היא לא רק התשובה הניצחת לעייפות, אלא גם לשאלה הקשה “מהו הדבר היחיד בעולם הזה שכל יצור חי על פני הפלנטה, בלי יוצא מן הכלל ובלי כוכביות, אוהב”? עכשיו, כשסיכמנו שהנושא שאנחנו הולכים לכתוב עליו קרוב ללבכם, הנה עוד שאלה: מה הצורה שבה אתם ישנים אומרת עליכם?

ובכן, מסתבר שהפוזיציה שבה אדם בוחר להימרח על המיטה שלו נותנת גם מושג מסוים על האופי שלו (ולא רק על טיב המזרן, נגיד). נשמע מוזר? אנחנו מסכימים, אבל זה לא אנחנו קבענו, אלא חוקר בשם ד”ר אידיקובסקי והצוות שלו, שהעבירו הרבה זמן בלבהות באנשים נוחרים ובלבדוק אם יש קשר בין איך שהם ישנים לאיך שהם מתנהגים כשהם ערים. ומה אתם יודעים, מסתבר שיש.

עכשיו לכו לישון לשעה (כדי לבדוק איך אתם ישנים, לא כי אתם צריכים תירוץ לשנ”ץ) וכשתקומו, קראו את מדריך הפוזיציות הבא:

בול עץ

התנוחה שבה נרדמים על הצד עם רגליים מתוחות וידיים דבוקות לגוף כמו טירון שנותן הקשב היא, למרבה ההפתעה, השניה הכי פופולרית בקרב אנשים שנוהגים לישון (ואלו כולם, כאמור). הניחוש הראשון שלכם, וגם שלנו, הוא שמי שנרדם ככה הוא בהכרח אדם נוקשה וקשוח, אבל זה בדיוק ההפך. חובבי הפוזיציה הזאת הם אנשים חברותיים ונינוחים. הם אוהבים אנשים, בעיקר את אלו שנחשבים למגניבים ויש להם גם נטייה לבטוח באחרים.

העורג

קודם כל, התנצלותנו על השם הקצת מעפאן, זה קשור בעיקר להושטת הידיים הכביכול מחכה למישהו. עכשיו הסבר: קצת כמו בול העץ, גם כאן ישנים על הצד עם רגליים מתוחות, רק שהידיים – בטח הבנתם – מושטות לאנשהו. הטיפוסים האלה פתוחים ומזמינים, אבל גם חשדניים וציניים. יש לעורגים גם נטייה להתברבר עם קבלת החלטות. מצד שני, אחרי שהם סוף סוף החליטו, הם עקשנים ברמת הפרד עם קיבעון עמוק.

החייל

מי שישנים בתנוחת החייל נרדמים על הגב ועם ידיים צמודות. פה אין הפתעות, החיילים הם בדרך כלל טיפוסים שקטים, חזקים ומעדיפים להמנע מבלגאנים. מה עוד אפשר לספר עליהם? אה, כן, הם לוקחים את עצמם ברצינות ויש להם דרישות גבוהות מהסובבים אותם. בונוס: התנוחה הזאת מגיעה הרבה פעמים מלווה בנחירות.

Credit: Pixabay

הצונח החופשי

בלי מצנח, אבל עם בטן צמודה למיטה, ראש על הצד וידיים שפרושות על הכרית – ככה הטיפוסים האלה ישנים. כשהם ערים, הם נוטים להיות חברותיים ולוקחי סיכונים, אבל אל תתנו לפיל של הפרי ספיריט להטעות אתכם: מדובר באנשים חרדתיים לעיתים וחולי שליטה בסתר. הם גם מאד רגישים לביקורת, בנוסף לכל.

Credit: Pixabay

כוכב ים

השם המגניב לא עוזר פה, תנוחת כוכב הים היא הכי פחות פופולרית. כנראה שלישון על הגב עם הידיים זרוקות לאחור זה לא הדבר הכי נוח בעולם. אם אתם במקרה כן ישנים ככה, שתדעו שיש סיכוי גבוה שאתם חברים נאמנים מאד ונותנים חשיבות רבה לקשרים. כפועל יוצר, כוכבי הים יודעים להקשיב לבעיות של אחרים ולעזור כשצריך.

Credit: Pixabay

העובר

תגידו שלום לתנוחה שבה 41% מאוכלוסיית העולם מעבירים את הלילה שלהם – העובר. על הצד, רגליים כפופות וידיים על הכרית. המיליארדים שישנים ככה הם קשוחים כלפי חוץ, אבל רגישים ואפילו ביישנים. חוץ מזה, יש להם גם נטיה לחשוב יותר מדי הבעיות שלהם ולדאוג בלי סיבה.

Credit: Pixabay

צפו בכל התכנים של אתר הפטריה גם בפייסבוק!

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק