יובל דיין, מאחוריך: The Voice גרסת המשרד

ביומיים האחרונים, שיחת הברזייה הפופולארית ביותר היא the voice של רשת, וכמובן, פרישתה המפתיעה של המתמודדת המובילה לזכייה בתכנית, יובל דיין. בטיימינג מושלם, חיכתה הבוקר הפתעה בתיבת הדואר של הפטריה, בדמות סרטון ויראלי חדש, מהיוצרים של “שיט שתל אביבים אומרים” , הסרטון הנהדר שגרף כמאה חמישים אלף צפיות לפני כחודשיים.

הסרטון,  The Voice – גרסת המשרד, מציג שלושה בוסים קשוחים ופלצנים ממשרד “קליינשטיין ושות'”, אשר עורכים אודישנים למזכירה חדשה בסגנון the voice, בזמן שאלה יושבים עם הגב אל הנבחנות וצופים בלפטופים שלהם בפורנו. הסרטון מצחיק, ומלא בשנינויות נחמדות ובדיחות על המתרחש ב- the voice. “את רביב אני מעריצה, אני מילדיי אור הפלורסנט, אבל הוא בקטע של מזכירה היפסטרית, ואני לא כל כך יודעת מה זה היפסטרים” הוא רק ציטוט אחד מבריק מתוך שלל אמירות משעשעות המחכות לכם בסרטון. גם החיקוי של מנחה דה ווייס הוא מעולה, ומתוסרט היטב.

    צילום: אלון סגל.

מי שעומדים מאחורי  הסרטון, הם רפי ברבירו ונועה לביא, חבר’ה מוכשרים ומי שהיו אחראים גם על הסרטון הראשון בסדרה – שיט שתל אביבים אומרים. השניים עושים עבודה מצוינת, ומצליחים לשמור על רף גבוה גם בסרטון השני שלהם. את הסרטון הזה וגם את קודמו תוכלו למצוא גם בעמוד הפייסבוק של השניים. למרות ההצלחה של הסרטון הראשון, עמוד הפייסבוק מכיל רק 500 אוהדים כרגע, ועושה רושם שהפעילות בו כמעט לא קיימת, וחבל. הפוטנציאל גדול ושווה להשקיע בקהל גולשים מסור, בהנחה שבעתיד יצוצו עוד סרטונים טובים בסגנון. כרגע לסרטון כ – 300 צפיות ומעניין לראות כמה רחוק יצליחו להגיע איתו ברבידו ולביא הפעם. בהצלחה.


עורך: אלעד מגדסי

לייק לפטריה בפייסבוק