פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ואף מילה על גמלים – שיט שסטודנטים אומרים (בבן גוריון)

אגודת הסטודנטים באוניברסיטת באר שבע מלנקקת לסרטון יוטיוב חדש שהעלו לפני מספר ימים, פארודיה נוספת בסדרה האינסופית של סרטוני “שיט שאנשים אומרים”  שפרצה לחיינו ברוח סערה לפני כארבעה חודשים.

באגודת הסטודנטים של באר שבע יש כישרון. החבר’ה שם יודעים מה הם עושים, ומספקים לנו כבר למעלה משנתיים מגוון רחב של סרטונים ויראליים מצחיקים הקשורים בדרך זו או אחרת להווי הלימודים באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, כשבראשם צועד כמובן, הלהיט הבלתי נשכח (שלא ברור כיצד לא הגיע לאירוויזיון) “את עדין נכשלת”. הסרטון האחרון “שיט שסטודנטים אומרים”, הוא חביב, אך לא יותר מזה. בתור בוגר טרי, אין ספק שחלק גדול מהמשפטים אכן יצאו לי מהפה במהלך התואר (על אף שאיני לומד בבן גוריון), אך יש תחושה קלה של החמצה. הסרטון משעשע מינוס, המשחק מעט אנמי, ואני בטוח שגם יוצריו מודעים לכך שהתוצאה פושרת, אך מצד שני סביר מאוד כי הסרטון ימשוך כל מי שהוא סטודנט לצפות בו ולגלות שהלקסיקון שלו הוא לא מקורי כמו שהוא חשב.

כך או כך, כאמור, אי אפשר שלא לשבח את אגודת הסטודנטים בב”ש על עבודת רשת נהדרת. ערוץ האגודה ביו-טיוב מכיל כ- 50 סרטונים, ובהחלט מומלץ לבזבז עליו מעט מהזמן הפנוי שלכם, וליהנות מהמון סרטים מצחיקים ונחמדים. אני לא יודע מה קורה באגודות סטודנטים אחרות בארץ, אבל לפחות בהשוואה לאוניברסיטת ת”א, בכל הנוגע לפעילות בפייסבוק וברשת  בב”ש משאירים מאחוריהם רק ענן עשן. אתם מוזמנים לפרגן ולתת לייק גם בעמוד הפייסבוק של האגודה, ולהיחשף גם אתם לפעילות הנחמדה שם. ראוי לציין בנוסף, כי כיף לראות שבעמוד הפייסבוק של אגודת ב”ש, לא חוסמים את הקיר לפרסומים שלהם בלבד ומאפשרים לסטודנטים להביע את עצמם בחופשיות ובשקיפות מלאה, על הבמה המרכזית. בהתאם לכך ובניגוד לצפוי , הקיר שלהם אינו מכיל כמעט הודעות זבל, והדיונים עניינים ומעניינים. כל הכבוד.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...