פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

28 איורים פרובוקטיביים שחושפים את האמת העצובה על החברה המודרנית

כל מי שבילה את חייו עד כה על פני כדור הארץ, ואנחנו יוצאים מנקודת הנחה שחוצנים לא קוראים את הפוסט הזה, יודע שלחברה בה אנחנו חיים, האנושות אם תרצו, יש בעיות והרבה מהן. לרוב, אנחנו מעדיפים לנסות ולהתעלם מהן ולחיות את חיינו ללא הפרעה ובלי לאמץ את הראש במחשבות מיותרות, אולם יש אנשים, ממש כמו הבחור המוכשר שאחראי לסדרת התמונות הבאה, שממש לא מפחדים לעסוק בהן על בסיס יומי, ועושים זאת בצורה מאוד מוצלחת.

מרקו מלגרטי, מאייר ומעצב גרפי מוכשר מאיטליה, יצר את סדרת איורים חריפה ופרובוקטיביות בשם "האמת העצובה" באמצעותה הוא מותח ביקורת נוקבת על תחלואות החברה המודרנית בה אנחנו חיים: תאוות בצע, אידיאלי יופי שקריים, כלכלה מושחתת, התמכרות לטכנולוגיה, ערכים רעועים ועוד שלל נושאים חברתיים שמציבים מראה עכורה מול פניו של הצופה.

חוץ מחיצי ביקורת חדים, האיורים המעולים של מורסקי, שמתפרסמים בדרך כלל במגזינים שונים באיטליה, ארצות הברית ומקסיקו, מלאים גם בניחוחות קלים של אופטימיות, ומתובלים במסרים חיוביים לטובת מי שעדין לא השלים עם הכניעה למודרניזציה וכל הדברים הרעים שהיא מביאה איתה.

אספנו עבורכם 30 תמונות נבחרות של מלגרטי, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר באתר ובפרופיל האינסטגרם שלו (לינקים בסוף הפוסט).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...