פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ילד שמצא ביצת קינדר פתח אותה וגילה בתוכה את ההפתעה הכי מלחיצה אי פעם

חוץ מציפוי שוקולד החלב בטעים והמפתה שמצפה אותה, החלק המרגש באמת בביצת הקינדר המפורסמת, זה שהופך אותה לכל כך אטרקטיבית ופופולרית בקרב ילדים ברחבי העולם, הוא כמובן קליפת הפלסטיק הצהובה המסתתרת בתוך השוקולד וכוללת הפתעה כיפית ומדליקה. אולם, מסתבר שמלבד צעצוע, בובה או משחק הרכבה לילדים, ארסנל ההפתעות של קינדר כולל גם אחת מאוד מפתיעה ומסוכנת שלא נתקלנו בה עד היום.

Credit: Pixabay

צמד אחים בני 6 ו-8 ששיחקו לצד הדרך בסמוך לביתם בעיר בלפסט שבאירלנד, מצאו ביצת קינדר שהסתתרה מאחורי גדר שהפרידה בינם לבין הכביש. כצפוי, הסקרנות של השניים גברה עליהם, ולמרות שמצאו אותה ברחוב, החליטו לפתוח את הביצה וליהנות מהשוקולד ומההפתעה. אלא שאז, לאחר שנפטרו מהשוקולד והתפנו לחלק האמנותי פתח אחד האחים את ביצת הפלסטיק הצהובה וגילה שם הפתעה מאוד לא שגרתית – שקית קטנה המכילה אבקה לבנה.

למרבה המזל, הילדים שחשדו כי מדובר בממצא לא שגרתי סיפרו לאבא שלהם על מה שמצאו בתוך הביצה והאחרון, שכנראה הבין בדיוק במה מדובר, מיהר להעביר אותה אל תחנת המשטרה המקומית שם בדקו השוטרים את התכולה שלה וגילו כי מדובר בסם מסוג קריסטל מת'אמפטמין (קריסת מת').

כצפוי, המשטרה פתחה בחקירה אבל עדין לא מצאה קצה חוט או סימן לאנשים האחראים להסתרת הסם המסוכן בתוך ביצי הקינדר. "אנחנו מאוד מודאגים מהעניין הזה, לאור העובדה שהעבריינים לא בוחלים באמצעים ומסכנים ילדים קטנים" סיפר שוטר בתחנת המשטרה המקומית והוסיף: "הסיפור הזה יכל היה להסתיים לגמרי אחרת אם הילדים היו טועמים מהשקית. תודה לאל שזה לא קרה".

במשטרה הבהירו כי השקית עם הסם תושמד, וכי יערכו חיפושים בסביבה כדי לוודא שאין ביצות הפתעה נוספות כאלה בשטח. בנוסף, שיבחו השוטרים את האחריות שגילו הילדים הקטנים כשהעבירו את השקית לאביהם.

בשורה התחתונה, מדובר בסיפור הזוי במיוחד שיכול היה בקלות להפוך לחלק מקו העלילה של "שובר שורות" בלי שאף אחד ירים גבה. כמובן, היות והוא התרחש במציאות, שווה תמיד לפקוח עין על ילדים בזמן שהם משחקים עם ביצת קינדר. לכו תדעו, אולי בפעם הבאה תגלו שם שטרות כסף או יהלומים.

 

דרך: Daily star | Telegraph

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...