פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו הבחורה האמיתית שמסתתרת מאחורי תמונת הפרופיל של דפני גפני

לפני קצת יותר מ-5 חודשים פרצה לחיים של כולנו דפני גפני, גולשת ישראלית פיקטיבית, יצירתית ושנונה שמבקרת בקבוצות פייסבוק ישראליות ומפרסמת בהן שאלות קיומיות מצחיקות והרות גורל בשלל סוגיות שמטרידות את מוחה האפל.

כזכור, בעמוד הפייסבוק הפופולרי שלה שצבר כבר קרוב ל-100 אלף אוהדים מאז עלה לאוויר, מפרסמת גפני את צילומי המסך של ההטרלות המבריקות שלה, הכוללים גם את תגובות הגולשים ההמומים ומופתעים שלא ממש יודעים איך לעכל את השאלות ההזויות, החצופות והלא הגיוניות שהיא שואלת.

לאורך הזמן שחלף מאז החלה להטריל את הרשת, הצליחה גפני לשמור על זהותה האמיתית בסוד מבלי לחשוף מיהו אותו אדם, בחור או בחורה, שעומדים מאחורי הדמות הפיקטיבית שלה. לצערנו, גם לנו אין תשובה לחידה המסקרנת הזו, אבל את הפתרון לתעלומת הבחורה היפהפייה והמסתורית המופיעה בתמונת הפרופיל של דפני גפני, דווקא הצלחנו לפצח.

התמונה המקורית שהפכה בהמשך לתמונת הפרופיל של דפני גפני

אלבינה מקאבה 34

אז כפי שרובכם כבר הניח, לבחורה שפניה מעטרות את העמוד של גפני לא באמת קוראים דפני, ולמעשה, כלל לא מדובר בבחורה ישראלית. הכירו את אלבינה משבה, צעירה בת 25 שנולדה ברוסיה, מתגוררת כיום בבולגריה ועוסקת בקשרי חוץ וביחסים בינלאומיים. ולא, לא היה לה שמץ של מושג שתמונה שלה מלפני 5 שנים מעטרת את אחד מעמודי הפייסבוק הפופולריים בישראל.

אלבינה 2

אחרי שאיתרנו את אלבינה באמצעות סדרת חיפושים שהתחילו בגוגל והובילו אותנו בסופו של דבר בדרך לא דרך אל פרופיל הפייסבוק שלה, פנינו אליה, סיפרנו לה את סיפור התמונה שלה וכצפוי, היא הייתה מאוד מאוד מופתעת לגלות שהיא הפכה לסוג של סלבריטאית מקומית בישראל, למרות שאין לה שום קשר למדינה ומעולם לא ביקרה בה.

אלבינה 7

אלבינה 5

למרות ההלם הראשוני והחשש שמא מישהו גנב לה את הזהות, לאחר שסיפרנו לה קצת על מעלליה של דפני גפני ברחבי הרשתות החברתיות והפנינו אותה לכמה מהפוסטים היותר מצחיקים שלה (אלה שנכתבו באנגלית כמובן), אלבינה נרגעה, שאלה הרבה שאלות והבינה שהכל נעשה בתום לב, ואפילו ביקשה שנתרגם לה כמה מהפוסטים הכי מצחיקים של גפני, לדעתנו.

בהמשך, ולמרות הרוח הטובה, פנתה אלבינה אל גפני באמצעות דף הפייסבוק שלה ושאלה אותה מדוע השתמשה בתמונה שלה. גפני השיבה: "חיפשתי פנים יפות לתמונת הפרופיל של העמוד שלי ושלך היו מושלמות. אני יכולה להוריד את התמונה אם תרצי". בסופו של דבר, כנראה שאלבינה תסתפק בקרדיט על התמונה ותאפשר לגפני להמשיך להשתמש בפנים שכל כך מזוהות איתה. עדכונים בהמשך.

אלבינה מקאבה 35

הנה עוד כמה תמונות של אלבינה היפהפייה ואם אתם רוצים להכיר אותה טוב יותר, אתם מוזמנים לבקר גם בפרופיל האינסטגרם שלה.

אלבינה מקאבה 24

אלבינה 3

אלבינה 4

אלבינה מקאבה 6

אלבינה מקאבה 5

אלבינה מקאבה 13

אלבינה מקאבה 18

אלבינה מקאבה 19

אלבינה מקאבה 21

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...