אמא ישראלית יצרה סרטון קורע על הסיוט שכל הורה עובר כשהוא צריך להשכיב את הילדים לישון

כל הורה לילדים קטנים יודע שלהשכיב את הילדים לישון בסוף היום זו לא תמיד משימה פשוטה. בעולם אידאלי, הילדים הערניים היו אלה שצריכים להשכיב לישון את ההורים המותשים משלל מטלות היום, אבל זה כמובן לא המצב, וההורים שמגיעים לקו הסיום של היום אחרי התארגנות בוקר ארוכה, יום עבודה, ואינסוף פעילויות עם הילדים אחר הצהריים, צריכים להכין את עצמם למלחמה הקשה מכולם, זו שכוללת ארוחת ערב, מקלחת וסיפור קצר, ובסופה אחרי אינסוף דקות, הילדים חורפים מתחת לשמיכה.

רביטל ויטלזון יעקבס, אמא לארבעה זאטוטים קטנים משלה שכבר יודעת דבר או שניים על חוויית הכנת הקטנטנים לשינה, החליטה לגייס את הילדים ולצלם ביחד קליפ מגניב ומצחיק לשיר המחאה החדש שלה “לילה טוב” בו היא פורקת עם הרבה  הומור עצמי את כל העצבים שלה ושל מאות אלפי הורים, לצלילי הלחן של אחד מלהיטי הרוק הגדולים בכל הזמנים, “Smells like teen spirit” של נירוונה. את התוצאה הסופית פרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה, וכך היא כותבת. 

יש את השעה ביום, שאת הופכת מאמא לדלעת, וכל מה שאת רוצה זה רק רגע לעצמך. אחרי הפיזור-עבודה-איסוף-צהריים-חוגים-חברים שבאים-חברים שהולכים אליהם-גן שעשועים-שיעורי בית-משימות מחשב-משימות נקודה, מגיע השלב שאת רק רוצה שהיום הזה כבר יגמר. אבל הוא לא נגמר, כי לסגור את היום, מרגיש קשה כמו היום כולו.


אז במקום לכעוס על המקלחות והכינים, במקום להתחרפן מה”עוד סיפור אחד” והריבים, הכנו את הקליפ הזה.

רגע לפני הצפייה:
תקראו לילדים, תשימו רמקולים בפול ווליום והפעם, אתם חייבים לראות עד הסוף! ברצינות! אתם חייבים! לראות! עד! הסוף!! כי הורות של סוף היום,
היא הורות במצב סוללה חלשה. אצל כולם.

“לילה טוב”

יש את השעה ביום, שאת הופכת מאמא לדלעת, וכל מה שאת רוצה זה רק רגע לעצמך.
אחרי הפיזור-עבודה-איסוף-צהריים-חוגים-חברים שבאים-חברים שהולכים אליהם-גן שעשועים-שיעורי בית-משימות מחשב-משימות נקודה, מגיע השלב שאת רק רוצה שהיום הזה כבר יגמר.
אבל הוא לא נגמר, כי לסגור את היום, מרגיש קשה כמו היום כולו.

אז במקום לכעוס על המקלחות והכינים,
במקום להתחרפן מה”עוד סיפור אחד” והריבים,
הכנו את הקליפ הזה.

רגע לפני הצפייה:
תקראו לילדים
תשימו רמקולים בפול ווליום

והפעם, אתם חייבים לראות עד הסוף!
ברצינות! אתם חייבים! לראות! עד! הסוף!!

כי הורות של סוף היום,
היא הורות במצב סוללה חלשה.
אצל כולם.

ותשתפו,
כי זה כל כך משחרר לשיר בצעקות….

רקורד הפקות Record Production
להקת רוקדים – Rockdim Band

Posted by Revital Vitelzon Jacobs on Tuesday, February 23, 2016

 

אחרי שכבשה את הרשת עם צמד הלהיטים הקודמים שלה “שיגיע ספטמבר” בו פרקה את כל העצבים על השבועיים האחרונים של החופש הגדול, ו“בוקר” שצחק על הסיוט שכל הורה עובר עם ילדיו בבוקר, קליפים שזכו יחד למאות אלפי צפיות בפייסבוק, עושה רושם שגם הלהיט השלישי בטרילוגיה מתקבל באהדה והזדהות גדולה על ידי הורים ברחבי הרשת, כשתוך 15 שעות בלבד זכה הסרטון, בצדק, למעל 60 אלף צפיות ומאות שיתופים.

על הכתיבה, הבימוי, ההפקה והביצוע של הלהיט הממכר והנהדר הזה אחראית רביטל ויטלזון יעקבס, ביחד עם רקורד הפקות, כשברקע נותנים בראש להקת רוקדים. למען הסר ספק – ילדים זה שמחה, בעיקר כשהם ישנים, ושאף אחד לא יגיד לכם אחרת.

לייק לפטריה בפייסבוק