אמא ישראלית יצרה סרטון קורע על הסיוט שכל הורה עובר עם הילדים בבוקר

בהנחה שאתם לא נמנים על אותה קבוצת אוכלוסיה הזויה ומינורית שמגדירה את עצמה “אוהבי בוקר”, גם אתם ודאי מוצאים את עצמכם כל יום במאבק עיקש להרים את עצמכם מהמיטה, תוך כדי שאתם מחשבים בעיניים עצומות כמה שעות נותרו עד להגעתו המיוחלת של הסופ”ש. אלא שלא משנה עד כמה אתם חושבים שהבקרים שלכם נוראיים, אף אחד לא באמת יודע מהי שנאה אמיתית לבוקר עד הרגע בו הוא מביא לעולם ילדים.

גם רביטל ויטלזון יעקבס, אמא לארבעה זאטוטים קטנים משלה, מוצאת את עצמה במלחמה יומיומית מול השעון בכל בוקר בשאיפה להצליח לארגן את הילדים השובבים ולפזר אותם ואת הסנדביצ’ים שלהם בשלום ובזמן בגנים ובבית הספר. כדי לחגוג את המעבר לשעון החורף שפינק מאות אלפי הורים בארץ בשעה נוספת של סיוט בבוקר, גייסה ויטלזון את הילדים וצילמה איתם קליפ מגניב ומצחיק לשיר המחאה החדש “בוקר” אותו היא מבצעת לצלילי הלחן של אחד מלהיטי הרוק הגדולים בכל הזמנים “Poison” של אליס קופר. את התוצאה הסופית פרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה, וכך היא כותבת:

כבר שבוע שכולם אצלנו מתעוררים בחמש בבוקר ואנחנו משוגעים מעייפות. אז התלבטנו בין לצאת בשש וחצי מהבית, לתת להם לצרוח באוטו ולחכות מחוץ לגן עד שיפתחו, לבין לשים אטמי אוזניים, לתפוס מחסה מתחת לפוך ולתת להם עוד שעה של מכות וצעקות מול הטלוויזיה. בסוף החלטנו לעשות מזה קליפ.

רגע לפני צפייה:
1. תקראו לילדים
2. שימו רמקולים בפול ווליום

כי ככה זה הורות על הבוקר,
עייפות, לחץ, נשיקות, צעקות ושוקו בשקית.

ותשתפו! כי תמיד כיף לדעת שאצל כולם זה אותו דבר.

“בוקר”

כבר שבוע שכולם אצלנו מתעוררים בחמש בבוקר
ואנחנו משוגעים מעייפות.
אז התלבטנו בין לצאת בשש וחצי מהבית, לתת להם לצרוח באוטו ולחכות מחוץ לגן עד שיפתחו,
לבין לשים אטמי אוזניים, לתפוס מחסה מתחת לפוך ולתת להם עוד שעה של מכות וצעקות מול הטלוויזיה.
בסוף החלטנו לעשות מזה קליפ.

רגע לפני צפייה:
1. תקראו לילדים
2. שימו רמקולים בפול ווליום

כי ככה זה הורות על הבוקר,
עייפות, לחץ, נשיקות, צעקות ושוקו בשקית.

ותשתפו!
כי תמיד כיף לדעת שאצל כולם זה אותו דבר.
ROCK N’ ROLL
MOTHERFATHER

רקורד הפקות Record Production
להקת רוקדים – Rockdim Band

Posted by Revital Vitelzon Jacobs on Sunday, tjrh afcav t, vra, go vkchy veuso akv November 1, 2015

 

אחרי שכבשה את הרשת עם הלהיט הקודם שלה “שיגיע ספטמבר” בו פרקה את כל העצבים על השבועיים האחרונים של החופש הגדול, קליפ שזכה לקרוב ל-150 אלף צפיות בפייסבוק, עושה רושם שגם “בוקר” מתקבל באהדה והזדהות גדולה על ידי הורים ברחבי הרשת, כשתוך 12 שעות בלבד זכה הסרטון, בצדק, למעל 50 אלף צפיות ומאות שיתופים.

על הכתיבה, הבימוי, ההפקה והביצוע של הלהיט הממכר והנהדר הזה אחראית רביטל ויטלזון יעקבס, ביחד עם רקורד הפקות, כשברקע נותנים בראש להקת רוקדים. למען הסר ספק – ילדים זה שמחה, בעיקר כשהם ישנים, ושאף אחד לא יגיד לכם אחרת.

מוזמנים גם להצטרף לעמוד הפייסבוק של הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק