פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 שנים אחרי: כך נראה היום הילד המתוק מ"החוש השישי"

סרט האימה "החוש השישי" יצא לאקרנים אי שם בשנת 1999, והפך מייד ללהיט ענק, בעיקר בזכות הסוף המאוד מפתיע שלו, שהפך בהמשך למודל לחיקוי בעשרות סרטים אחרים בז'אנר.

מי שגנב את ההצגה ב"החוש השישי" היה הילד המתוק היילי ג'ואל אוסמנט, אז בן 11 בלבד, שכיכב לצידו של ברוס וויליס והפך במהרה לאהוב הקהל ובנוסף היה מועמד לפרס אוסקר לשחקן המשנה הטוב ביותר על תפקידו, שכלל גם את הציטוט הבלתי נשכח "איי סי דד פיפול" (אני רואה אנשים מתים), שזכה לאינסוף חיקויים ופארודיות מצחיקות.

הילד מהחוש השישי

ובכן, חלפו להן 15 שנים ואותו ג'ואל הוא כבר לא ילד אלא בחור צעיר כבן 26 וכפי שתוכלו לראות בתמונה שצולמה שלשום, הוא עבר חתיכת שינוי קיצוני במראה החיצוני שלו.

הילד מהחוש השישי 2

התמונות האלה של אוסמנט, שנראה יותר כבן 40, נלקחו על סט הצילומים של סרט חדש בהשתתפותו בשם "Yoga Hosers", בו הוא מגלם דמות של נאצי לצידו של השחקן הראשי, ג'וני דפ. המתיקות של אותו ילד פלא חמוד הלכה כבר מזמן לאיבוד, ובשילוב עם השפם המוזר, השיער הארוך והכרס כמעט ולא ניתן לזהות שמדובר באותו שחקן.

הילד מהחוש השישי 3 הילד מהחוש השישי 4

מלבד הפיקנטריה בעניין והאובססיה שלנו לראות כיצד נראים היום אנשים שלא ראינו שנים ואז לשמוח לאידם, אין איזה סיפור גדול או מיוחד מאחורי התמונות, אך בדיוק בגלל הסיבות האלה, התמונות הללו החלו להתפשט ברשת והפכו במהרה לפצצה ויראלית. בשורה התחתונה, אתם יכולים להשתעשע על חשבון ההתבגרות המפתיעה שלו, אבל איך אומרים, ג'ואל מוסר לכם ד"ש מהוליווד ונשיקה מג'וני דפ. צוחק מי שצוחק אחרון.

הילד מהחוש השישי 6
המשפט שנכנס להיכל התהילה של ציטוטי הקולנוע המפורסמים. "אני רואה אנשים מתים".

 

דרך באזפיד ריוויינד

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...