אוי ואבוי: כך נראה ההמבורגר השחור החדש של בורגר קינג יפן

אם תכננתם במקרה ביקור ביפן בזמן הקרוב, כדאי לכם לפקוד את אחד מסניפי בורגר-קינג המקומיים ולחזות בפלא החדש. בעבר נתקלנו בלא מעט מוצרים  יצירתיים ומשונים תוצרת העם היפני, אבל ההמבורגר השחור הזה, הוא ללא ספק אחת ההמצאות הקולינאריות היותר הזויות בהן נתקלנו. מבט חטוף בתמונה של ה”קורו בורגר” החדש של רשת המזון המהיר, יגרום לכם לאבד את התאבון ברגע, או אולי להיפך, תלוי כמה תשמרו על ראש פתוח.

ההמבורגר החדש והשחור של בורגר קינג יפן נקרא כאמור “קורו בורגר” (המבורגר שחור) ומכיל לחניות בצבע שחור, רוטב שחור, ואפילו גבינה צהובה שחורה. הלחמניות והגבינה הפכו שחורות לאחר שעושנו באמצעות פחמי במבוק, הרוטב מכיל בצל, שום ואת המרכיב הסודי, נגיעות דיו תמנון (באמת!!) והבורגר עצמו עשוי עם פלפל שחור. מה עם הירקות אתם שואלים? יש גבול לכל תעלול, ואותם לפחות החליטו היפנים להשאיר במצב הצבירה המקורי. תודה, באמת.

לא ברור מה בדיוק עישנו קברניטי רשת בורגר קינג לפני שהרעיון למוצר הזה עלה בראשם אבל החל מסוף החודש, יוכלו מליוני יפנים ליהנות מהפלא החדש שיוצע לקהל בשתי גירסאות “קורו פרל” (פנינה) ו”קורו דיאמונד” (יהלום), ויימכר במהדורה מיוחדת לזמן מוגבל בלבד. איכשוס או יאמי? שפטו בעצמכם.

לייק לפטריה בפייסבוק