פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזיה: רונאלדו מככב בפרסומת יפנית מביכה למוצר ממש מוזר

נפתח בעובדה קלילה: כריסטיאנו רונאלדו מרוויח יותר מארבעים מיליון דולר בשנה. זה הרבה כסף. ממש הרבה כסף. ועכשיו, כשאנחנו יודעים בוודאות שהוא לא לחוץ על השלמת הכנסה, הגיעה העת להבין מה גרם לשחקן שנחשב לטוב בעולם בעיני כל חובב כדורגל (למעט מעריצי מסי) להצטלם לאחת הפרסומות המביכות ביותר שצולמו אי פעם.

הכוכב של ריאל מדריד משתתף בפרסומת יפנית למכשיר לחיטוב הפנים, מוצר כל כך הזוי שאין כנראה שום סיכוי שמישהו שהוא לא יפני יקנה אותו. אבל הבעיה המרכזית במכשיר הזה היא בעיקר הדרך שבה משתמשים בו. בגדול, מכניסים אותו לפה ואז פשוט מתחילים לנענע את הראש כמו כלב על דשבורד של מונית.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

אם אתם מצפים לראות בפרסומת את רונאלדו בתנועת היניקה-רעידה המוזרה הזאת, אז זה לא קורה. הוא רק מקפיץ כדור ומחזיק את הדבר המוזר הזה ביד. הבמאי כנראה הניח שהצופה היפני הממוצע יאמין שבבית שלו, רונאלדו משתמש במכשיר החיטוב לפנים כל הזמן כל ערב לפני השינה. הרי אין דבר שאתלט עם מבנה גוף מושלם צריך יותר מקצת עבודה על שרירי הפנים (ולהראות כמו אידיוט מושלם).

בכל מקרה, הניחוש שלנו הוא שרונלדו הצטלם לפרסומת או בעקבות הפסד בהתערבות או תחת איומים כבדים על חייו. כי הרי אין מצב שהוא עשה פאדיחות כאלה בשביל הכסף.

רונאלדו פרסומת 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...