הביץ’ בוייז מזייפים למוות בסרטון קורע

כל מי שמבין במוזיקה, מכיר את תכנת Auto tune, מעבד מוזיקלי שמונע זיופים ומתקן הקלטות קוליות כך שיתאימו לסולם הנכון בשיר ולסאונד של השיר, כך שגם אם הזמר טעה בשירה שלו, או ברח מהסולם, לא ניתן יהיה להבחין בכך בעיבוד הסופי. המעבד נכנס לשימוש לראשונה ב1997 וכיום משתמשים בו כמעט כל האמנים. למה אנחנו מספרים לכם על זה? בגלל הסרטון המאוד מצחיק הבא בו נתקלנו, שמדגים הייטב את יעילות וחשיבות המוצר.

גולש יוטיוב, העלה לרשת סרטון המציג את חברי להקת הביץ’ בוייז המוכרים, מבצעים את הלהיט שלהם שכיכב במקום הראשון במצעדים רבים ברחבי העולם, “I Get Around”, בביצוע שכולל רק את קולות חברי הלהקה ושתי גיטרות חשמליות, שאינן מחוברות למגבר. הסרטון הועלה ללא תיאור או הסברים, אך פרשנות בינונית תקבע כי מדובר במעין פרודיה המנסה להמחיש מה היה קורה אם חברי להקת ביץ’ בוייז היו פעילים בימינו ומקליטים את השיר הזה ללא שימוש באוטו-טיון.

ביצ' בוייז

הסרטון הוא ללא ספק אחד היותר מצחיקים בהם נתקלנו לאחרונה, וגרם לנו לפרץ צחוק של כמה דקות ארוכות. כצפוי, חברי הלהקה מוצגים כמי שאין להם טיפת מושג בשירה, ובטח לא בנגינה על גיטרה. הווייס אובר על הסרטון נהדר, ואנחנו לגמרי מופתעים שהסרטון הזה צבר עד כה רק חצי מליון צפיות. מדובר בלהיט היסטרי, שיכול ביום טוב גם לגרור אחריו תופעת רשת חדשה ומעולה.


לייק לפטריה בפייסבוק