פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה ללא ספק אחד מכרטיסי הביקור הכי מגניבים שראיתם

על אף העובדה כי כרטיסי הביקור הפכו לאמצעי תקשורת מיושן למדי בעידן הרשתות החברתיות והדיגיטל, הבחור הזה הצליח לייצר כרטיס מקורי במיוחד שמצליח להיות במקביל גם חדשני וגם רטרו.

קווין בייטס, צלם אמריקאי, פיתח כרטיס ביקור מיוחד שצדו האחד נראה כמו כרטיס ביקור סטנדרטי, אך צידו השני והמפתיע הוא בעצם משחק טטריס שמעוצב ממש כמו הגיים בוי הישן והמוכר, והוא גם אשכרה פועל, כך שמי שמקבל את הכרטיס הזה יכול לשרוף דקות ארוכות במשחק, במקום לדחוף את הכרטיס לאחד התאים בארנק, שם יישאר בעשורים הקרובים עד שהטבע ישמיד אותו.


הכרטיס המיוחד הזה זכה לשם Arduboy, והוא יושק בקרוב באמצעות קמפיין קיקסטארטר שינסה לגייס עבור יוצרו את הסכום הנדרש כדי לייצר ממנו יחידות נוספות, ולאפשר לקהל הרחב להזמין אותו.

כמובן, לא מדובר בכרטיס ביקור רגיל שניתן להדפיס בחמש מאות עותקים ולחלק לכל עובר אורח שנקרה בדרככם, והעלות הצפוייה שלו, 30 דולר ליחדה היא לא זולה במיוחד. באמצעות קמפיין המימון מקווה בייטס לגייס יצרן שיוכל לייצר את הכרטיס בכמויות גדולות ובכך להוזיל את המחיר שלו.

בכל אופן, בייטס מתכנן להפיץ בפומבי את הקוד ותכניות הייצור של הכרטיס בעתיד, כך שכל מי שלא מפחד מקצת טכנולוגיה ואלקטרוניקה יוכל לייצר אותו בעצמו. מוזמנים לצפות בסרטון ולראות איך זה עובד.

כרטיס ביקור טטריס 1

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...