פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך מטפלים ברכב לפני טסט?

כל רכב על פי חוק צריך לעבור טסט אחת לשנה. כחלק מהטסט נבדקות הרבה ממערכות הרכב ובמידה ונמצאו ליקויים, יחזיר אתכם הבודק לבצע תיקון במוסך ובדיקה נוספת. תיקון ליקויים יכול להיות כאב ראש מאוד גדול ולכן הדרך הכי טובה להתמודד עם המצב הזה היא באמצעות טיפול הכנה לטסט. בכתבה הבאה נסביר איך נראה טיפול לפני טסט במוסך מורשה.

Credit: Freepik

אילו מערכות בודקים בזמן טסט?

במהלך טסט לא נבדקות כל המערכות ברכב, אלא מספר מערכות אשר חשובות לבטיחות הנסיעה שלכם. בין המערכות ניתן לראות בדיקה של התאורה ומערכת האיתות של הרכב אשר חשובים לנסיעה בחושך, במזג האוויר פחות טוב וגם כאשר אתם מעוניינים לסמן לאיזה כיוון אתם נוסעים.

מערכת נוספת שנבדקת היא כמובן מערכת הבלמים. אף אחד לא מעוניין לנסוע כאשר הבלמים שלו תקולים. מדובר בבדיקה שמצילה חיים. מערכת נוספת שנבדקת היא מערכת המגבים ברכב. המגבים הם אולי פריט קטן מאוד ברכב אך יש לו תפקיד מאוד חשוב בימי החורף כשהמגבים לא תקינים יש בעיה לראות בצורה טובה את שדה הראייה. מערכות נוספות שנבדקות הם מערכת ההיגוי, מצב הצמיגים, מערכת הפליטה, כיוון הגלגלים, לוחיות רישוי תקינות וכמובן ציוד החובה שיש להניח ברכב.

מה כולל שירות הכנה לטסט?

שירות הכנה לטסט הוא שירות שיש לבצע במוסך מורשה כמו מוסך ירושלים , לפי סוג הרכב שלכם. בשירות זה עובד המוסך יבדוק בצורה יסודית ומוקפדת את כל הרשימה של המערכות שאני שנבדקות במהלך הטסט. במידה ומתגלה ליקוי, מבצע המוסך תיקון והחלפה במידת הצורך של חלקי חילוף. לאחר שביצעתם טיפול מהסוג הזה 99% שלא תחזרו מהטסט עם ליקויים.

למה מוסך מורשה הוא המקום הטוב ביותר לטפל ברכב לפני הטסט?

לכל רכב יש יצרן רכב אשר תכנן את המכוניות שלו ושיבץ בתוכם את הרכיבים שהכי נכונים והכי מתאימים להם. במוסך מורשה מטפלים במערכות הרכב בדיוק כפי שהתכוון יצרן הרכב וגם מחליפים חלקים מקוריים בלבד. במהלך טסט כאשר רואה הבודק שהרכב מטופל היטב ושהחלקים בו הינם מקוריים, הוא יבין כי מדובר ברכב תקין ללא ליקויים ויעביר את הרכב טסט.

לסיכום, אם אתם עתידים בקרוב לגשת לטסט, שלחו יום קודם את הרכב לטיפול לפני טסט. הרכב שלכם יטופל היטב, יקבל בדיוק מה שהוא צריך ויעבור את הטסט ללא ליקויים. זה אולי יעלה לכם מעט, אך בטוח יעלה פחות מתיקון ליקויים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...