פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך נכון לטפל ברכבי מיצובישי?

יש לכם רכב חדש מסוג מיצובישי ואתם מעוניינים לשמור עליו בצורה הטובה ביותר ולטפל בו נכון. רוב האנשים מכירים לרוב את הטיפול השנתי שמתבצע ברכב, אך האם הם מכירים טיפולים נוספים שהינם חשובים לשמירה עליו ועל הבטיחות בעת הנסיעה? בכתבה הבאה נסביר איך הכי נכון לטפל ברכבי מיצובישי.

Credit: Freepik

לוודא את שגרת הטיפולים של סוג הרכב שלכם עם מוסך מורשה

לכל רכב יש שגרת טיפולים שיצרן הרכב קבע עבורו. שגרת טיפולים זו היא האולטימטיבית עבורו, על מנת שהרכב יתפקד בצורה טובה ולאורך זמן. כדי לדעת את שגרת הטיפולים המוצעת, ניתן לבדוק בספר הרכב שמגיע עם האוטו ואם אתם מעוניינים להיות מדויקים יותר, מאוד מומלץ לבדוק עם מיצובישי חולון מוסך מורשה, אשר מתעדכנים בכל עת עם יצרניות הרכבים.

במוסך מורשה קיימת תכנית מדויקת עבור כל סוג רכב והם יכולים להמליץ לכם על הטיפולים השונים שיש לבצע על הרכב שלכם לאורך השנה.

לדאוג לבדוק בכל שבוע שמן מים

שמן ומים ברכב הם הנוזלים ששומרים על מנוע הרכב והמאייד שהינם שתי מערכות מאוד חשובות. את השמן והמים אתם יכולים למלא בעצמכם. חשוב לבדוק אחת לשבוע ששני הנוזלים מלאים. הבדיקה היא פשוטה מאוד, מתבצעת על ידי פתיחת מכסה המנוע ויש לעשות זאת בבוקר, כאשר הרכב עוד קר מהלילה ואתם לא מסתכנים בנגיעה במים או שמן רותחים.

לבצע טיפולים עונתיים וגם טיפולים קטנים ברכב מלבד הטיפול השנתי

רוב האנשים מכירים בדרך כלל את הטיפול השנתי הגדול שיש לבצע עבור הרכב. הטיפול השנתי הגדול הוא באמת טיפול חשוב, בעיקר כי נבדקות בו כל מערכות הרכב. עם זאת, חשוב מאוד לדעת שגם טיפולים עונתיים וגם טיפולים קטנים הם לא פחות חשובים עבור הרכב שלכם.

טיפול עונתי הוא טיפול שיש לבצע לפני עונת החורף. כל הקיץ גלגלי הרכב נסעו על האספלט הרותח ולרוב הם משופשפים מאוד ואחיזתם על הכביש פחות טובה. בחודשי החורף הכביש מאוד חלק וממש לא כדאי לנסוע עם צמיגים שחוקים. כמו כן, תמיד חשוב ומומלץ לבצע החלפה שלל הווישרים וגם לבדוק את המנורות של הרכב.

הטיפולים הקטנים הם טיפולים שכדאי לבצע אחת לשלושה חודשים ובהם יש לבצע מילוי של שמנים ונוזלים אר הכרחיים במגוון מערכות ברכב. אנשים רבים לא מודעים לטיפולים אלו ומומלץ להתייעץ עם עובדי המוסך המורשה מתי כדאי להגיע לטיפול כזה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...