פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

איך לשדרג כל אירוע פרטי ועסקי? קבלו אופציות מקוריות

אירועים פרטיים ועסקיים הפכו בשנים האחרונות לתצוגה של אטרקציות ונדמה שהרצון לפנק את כל המוזמנים רק עולה משנה לשנה. אז איך גם אתם תשדרגו את האירוע הבא שלכם? הנה כמה אופציות שיעזרו לכם בעבודה, יחסכו לכם זמן וישאירו אתכם עם כל המחמאות.

Credit: Pixabay

בחירה בלוקיישן לא שגרתי

מי אמר שאולמות האירועים או הכנסים הקלאסיים חייבים להיות הלוקיישן לחגיגה שלכם? כיום ניתן לשכור מבנים ייחודיים או ליצור בטבע מגוון של אוהלים מושקעים לאירוע של פעם בחיים. לכן, כדאי לשקול לצאת מהקופסא ולראות אילו מקומות יאפשרו למוזמנים לצאת מהשגרה וכיצד המקום הנבחר ישרת את הקונספט של המאורע.

יצירת קונספט ייחודי לאירוע

בחירה בקונספט ייחודי לאירוע יאפשר לכם לקבוע את התפאורה באופן קל ופשוט וליצור מוטיבים תקופתיים בכל אירוע. יתרה מכך, ניתן ליצור קוד לבוש אשר תואם את התקופה וכך ליצור במהירות מכונת זמן קטנה שבה כל האורחים יהיו הכוכבים. כמובן שיש צורך להשלים את הקונספט עם מזון, מוזיקה ואלכוהול שמתאימים לתקופה – כדי ליצור את אפקט הוואו שלו אתם מכוונים.

הוספת אומן בינלאומי לרשימת האטרקציות

הוספה של אומן בעל שם מהווה דרך קלה ופשוטה לשדרג את האירוע עוד לפני שהוא החל. למעשה, עצם העובדה שתציינו שבתוכנית האומנותית יופיע מנטליסט בינלאומי או זמר איכותי מעבר לים, יגרום לכל האורחים לצפות לאיוונט המרכזי באירוע ולשריין את המקום שלהם בזמן. כך שלכם רק נותר לבחור את הפרפורמר הטוב ביותר ולחייך בהנאה כאשר מחיאות הכפיים נשמעות ברקע.

הקפדה על הרמה הקולינרית

בתקופה שבה כולנו הכרנו את השפים המובילים בישראל מתוכניות הטלוויזיה, אין שום סיבה שאחד מהם לא יעשה הופעת אורח גם באירוע שלכם. למעשה, בחירה בשף בעל כוכב מישלן (או יותר), יאפשר למוזמנים להרגיש שחשבו אליהם מבעוד מועד ולחזק את תחושת הפומו בקרב מי שלא יגיע לאירוע. אחרי הכל, איך אפשר לוותר על תמונה של מנה מדהימה לפיד של האינסטגרם.

סידור פרחים אומנותי

סידור הפרחים עבר מהפכה של ממש בשנים האחרונות ונראה שהזרים של פעם כבר לא כאן כדי להישאר. כיום ניתן לבחור בשזירות בהתאמה אישית לכל שולחן, פרחים שמיובאים מחול לרגל האירוע וצמידים ייחודיים שניתנים למוזמנים. בנוסף, כדאי לבחור בספק אשר עובד עם הטובים ביותר כדי ליצור סידור פרחים דקורטיבי שישפיע על האווירה באירוע וייצור מתחם מזמין ומפנק לכל המוזמנים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...