זה מה שהמורה הזאת עשתה כשהתלמידה שלה איבדה את השן שנפלה לה

גם אם אתם לא זוכרים יותר מידי דברים מימי בית הספר היסודי העליזים שלכם, יש צמד מילים שכששומעים אותן, אי אפשר שלא להתרגש ולקבל צמרמורת קלה בגוף. אנחנו כמובן מדברים על “מחברת הקשר” הידועה לשמצה, המחברת ההיא שתמיד שכבה בילקוט שלכם במטרה לתווך ביניכם לבין המורה שלכם, ואתם קיוויתם שהיא תישאר בו לנצח. לרוב, שום דבר חיובי לא היה יוצא מהמפגש המבאס בין המורה למחברת הקשר שלכם, אולם לעתים, כמו במקרה הבא, הוא יכול להיגמר אחרת לגמרי.

לליאור, אחת התלמידות של דיתי פריד, מחנכת בבית ספר יסודי באזור השרון, נפלה השן במהלך ההפסקה הגדולה. לרוע מזלה של הקטנטנה, השן נפלה תוך כדי משחק, הלכה לאיבוד, וכל מאמצי החיפוש אחריה עלו בתוהו. הילדה עשתה אחד ועוד אחד והגיעה למסקנה התמימה והמתבקשת: אין ראיות מתחת לכרית – אין מתנה מפיית השיניים. כצפוי, כפי שמספרת המורה דיטי בסטטוס שפרסמה בפייסבוק, הילדה החלה לבכות ולהתמלא דאגה.

מכתב לפיית השיניים 3

פריד, שעזרה לתלמידה לנסות למצוא את השן והבינה שזה כנראה לא יקרה, מצאה פתרון חלופי יצירתי ומקסים לבעיה, והחליטה לכתוב עבור הילדה את המכתב המרגש הבא, מכתב רשמי מטעם המורה לפיית השיניים אותו היא תוכל לשים מתחת לכרית שלה במקום השן האבודה.

מכתב לפיית השיניים

אז נכון, זה בסה”כ מכתב ופיית השיניים לא באמת קיימת ואתם כנראה כבר בגיל בו אם נופלת לכם שן אתם צריכים להיות מאוד מודאגים, אבל חייבים להודות שהרעיון הנפלא הזה של המורה הוא קריאטיבי, חכם ונוגע ללב וסביר שאותה ילדה לעולם לא תשכח את היום הזה לעולם. ככה זה, מורה טוב מדריך אותך לחיים, אבל מורה מצוין גם דואג לך לקומבינות אצל פיית השיניים.

לייק לפטריה בפייסבוק