אם לא תלכו להצביע, תחלקו תא עם עדנה המלקקת

בעוד כשלושה שבועות יתקיימו ברחבי ישראל הבחירות לכנסת. ככל התאריך הבחירותך, ה-22 בינואר מתקרב, הולכת וגוברת פעילות המפלגות בנסיון להשפיע על הבוחרים לשלשל אל הקלפי את הפתק הנכון מבחינתם.

באוניברסיטת ת”א, ינסו בשבוע הבא לחזות את המגמות הבולטות בבחירות הקרובות, זאת על ידי קיום מדגם מהגדולים בארץ, מדגם שיכלול בפוטנציאל את 25,000 הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה. ביום שלישי הקרוב, במסגרת יריד הבחירות של האוניברסיטה, יוצבו 12 עמדות הצבעה ממוחשבות ברחבי הקמפוס, והסטודנטים יוכלו לגשת ולהצביע כאוות נפשם, במעין חזרה גנרלית לקראת הדבר האמיתי, שבועיים מאוחר יותר.

לך להצביע

בבמהלך היריד, בו ישתתפו גם נציגי כל המפלגות, יסתובבו הנציגים ברחבי הקמפוס ויפגשו את הסטודנטים לשיחות ודיונים בקפיטריות, על הנושאים הכי בוערים על הפרק.

לרגל האירוע, הפיקו באגודת הסטודנטים של אונ’ ת”א, סרטון משעשע, הקורא לציבור הסטודנטים להצביע בבחירות האמיתיות, ובלי קשר, על הדרך, להגיע ולקחת חלק במדגם הענק בקמפוס. הסרטון מצחיק מציג את שרשרת ההתרחשויות הצפויה לכם במידה ותחליטו לא להצביע ולא להשפיע. מתחיל טוב, נגמר עם סוף מעט הזוי, אבל היי, מי אנחנו שנשפוט אנשים שבחרו לשבת בתא אחד עם עדנה המלקקת. לא הבנתם כלום? פו בסרטון.


לייק לפטריה בפייסבוק