האמא הישראלית הזאת לא מפסיקה להטריד אנשים זרים עם התמונות המתוקות של התינוקת שלה

מעבר לשינויים ההורמונליים ותהליך ההתאוששות הפיסי, אחת מתופעות הלוואי המטרידות ביותר מהן סובלת כל אמא טרייה, היא הצורך העז לשתף בני משפחה, חברים, מכרים ועוברי אורח תמימים ואומללים, בלי הבדלי דת, גזע ומין, בתמונות של התינוק החדש שלה. אם גם לכם יצא לבלות זמן במחיצתה של אם טרייה, אתם ודאי יודעים שהתופעה הזאת נמשכת חודשים ארוכים ואף שנים לאחר הלידה, ואין שום דרך להתמודד איתה מלבד להנהן בראש, לחייך חיוך מנומס ולסנן “כן, באמת חמוד/ה” כאשר מה שאתם באמת מתכוונים לומר הוא “עוד תמונה אחת ואני מזמין משטרה”.

עינת גור עטר, שחקנית יוצרת וכותבת שילדה לא מזמן את ביתה הבכורה מיקה, לקתה גם היא בתסמין חשוך המרפא הזה, ובסרטון חדש ומצחיק שפרסמה בערוץ היוטיוב שלה “טפשת”, היא צוחקת על עצמה ועל שאר האימהות החופרות שטוענות את הסמארטפון שלהם בארסנל של נשק חם בדמות אינסוף תמונות של העוללים שלהם, ורק מחכות לירות על כל מי שיעז להתקרב לסביבה שלהן.


הסרטון המקסים מציג שלל סיטואציות מוכרות אותן מצליחות האימהות להפוך לתירוץ לשלוף את הנייד ולפצוח במצגת אינסופית של תמונות, והוא מלא בהומור עצמי וסצנות מצחיקות שכל אמא, או כל מי שנפל קרבן לתופעה, יוכל להזדהות איתן.

מוזמנים להיזכר גם בסרטון הנהדר הקודם של עינת גור עטר שמדגים איך באמת נראים החיים בחופשת לידה, ואם בשלב הזה גם אתם תרגישו שהתמכרתם, תוכלו לצפות גם בסרטון הראשון שלה שחושף את האמת על תופעת טפשת ההיריון.

קליק לביקור בפרופיל הפייסבוק של עינת

לייק לפטריה בפייסבוק