פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הישראלית הזאת מדגימה איך באמת נראים החיים ב"חופשת" לידה

חופשת לידה, "הפרס הגדול" בו זוכה כל אם טרייה שזה עתה ילדה, נתפסת בעיני רבים כתקופה חלומית, מרגיעה ונטולת דאגות, אולם בפועל, התפיסה הזאת היא כמובן רחוקה מאוד מהמציאות. עינת גור עטר, שחקנית, יוצרת וכותבת, ילדה לא מזמן את בתה הבכורה, ופרסמה לפני מספר ימים בערוץ היוטיוב שלה "טפשת" סרטון בשם "חופשת (?) לידה", סרטון המספק הצצה אמיתית, מצחיקה וכנה לעולמן של נשים בחופשת לידה.


הסרטון הנהדר מציג שלל סיטואציות שוודאי ייראו מוכרות לכל אמא שבילתה כמה חודשים מחייה בחופשת לידה, סצנות משעשעות המדגימות כיצד נראית שגרת היום יום המאתגרת והלא פשוטה של אמא במשרה מלאה שההורמונים שלה עדין משתוללים ועוד לא הספיקו להתאזן. וכך כותבת עינת בתיאור הסרטון:

"מזל טוב הפכת לאמא לתינוקת מקסימה! זכית בחופשת לידה, תקופה בה את והסובבים אותך תתמודדו עם מקרים קשים של טפשת, תגובות הורמונליות מוגזמות ובלתי נשלטות, דליפות חלב, חוסר מודעות, הערות חסרות רחמים, חוסר שינה ובכי בלתי פוסק, ברוכים הבאים לעולמן של האמהות הצעירות, התקופה הכי יפה בחיים!"

חופשת לידה 8

אגב, זה לא הסרטון הראשון המוצלח של  גור עטר. לפני כחמישה חודשים, כשעוד הייתה בהריון, פרסמה את הסרטון הראשון בסדרה, סרטון שעסק, איך לא, בתופעת טפשת ההיריון. מוזמנים להיזכר בו כאן או פשוט לבקר בערוץ היוטיוב של עינת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...