מצחיק: זה מה שקורה למי שמצליח סוף סוף להתנתק מהוט

חברת “הוט” לא יורדת מהכותרות לרגע, ולא בגלל התכנים הנפלאים וחווית הטלויזיה שהיא מעניקה, אלא כמובן, בזכות השירות הנוראי, זמני ההמתנה הבלתי אפשריים, וכמובן, הבדיחה הכי עתיקה בספר, הסיכוי הקלוש שלכם להצליח ולהתנתק מהשירותים שלה לפני שתאבדו את השפיות ותאשפזו את עצמכם בכפייה במוסד לחולי נפש.

צוות ת’כלס (הסטנדאפיסט גדי וילצ’רסקי והצמד לירון אטיה ורועי מישר), שיצרו לפני כחצי שנה את הפארודיה הקורעת על סרטוני הפרסומת של סלקום ועוד שלל סרטונים ויראלים מצחיקים, חוזרים עם סרטון חדש, כשהפעם כאמור, הקרבן היא חברת הוט ושירות הלקוחות הידוע לשמצה שלה, שיש הטוענים שהוא גרוע יותר מנפילה בשבי ועינויים על ידי האוייב.

הסרטון מציג את גלעד, בחור כמונו וכמוכם, שבסה”כ ביקש להתנתק משירותי הוט. הוא כנראה לא שמע על אתר “נתק” ולכן נראה כמי שבזבז לפחות מחצית מחייו על הקו, רגע לפני שנציגת השירות ממעבירה אותו למנהל שלה שמבשר לו בשמחה כי בקשתו אושרה והוא מנותק מהשירות. מכאן והלאה, גלעד הופך להיות גיבור עם ישראל, חותם לבנות על חזיות, מתראיין במהדורות בינלאומיות עד הטוויסט הצפוי בעלילה.

לדעתנו, וילצ’רסקי והחברים לא הצליחו להתעלות על היצירות הקודמות שלהם והפיקו סרטון שהוא מעט ארוך מדי ואפילו קצת צפוי, ובכל זאת, הסרטון מצחיק ויגרום לכל אחד מכם שיצא לו להשתעשע ברעיון להתאבד בזמן המתנה לנציג של הוט, לכמה רגעים של נחת.

 

לייק לפטריה בפייסבוק