תגרה המונית בין אייפוניסטים ואנדרואידיסטים בחתונה שיצאה משליטה

אחד המאבקים הכי חריפים בעולם הסמארטפונים בשנים האחרונות הוא כמובן הקרב בין המעריצים המושבעים של אפל, אלה שהולכים אחרי מוצרי החברה בעיניים עצומות ולא יוותרו לעולם על האייפון שלהם, כשלמולם ניצבים חובבי האנדרואיד הפחות שמרנים, שבטוחים מעל לכל צילו של ספק, שאין בעולם הזה תחליף ראוי למערכת ההפעלה המנצחת שלהם.

לאחרונה, הצטרפה גם ענקית התוכנה מייקרוסופו למלחמת העולמות הבלתי נגמרת הזו, כשהשיקה את מכשיר הדגל שלה נוקיה לומיה, התומך המערכת ההפעלה החדשנית חלונות 8. המאבק על נתח השוק הוא כמובן לא מאבק קל, כשמייקרוסופט מנסה למקם את עצמה על המפה לצד שתי מערכות ההפעלה המתחרות והעיקשות שלה.

הפרסומת החדשה למכשיר הנוקיה לומיה נהדרת. הפתגם המוכר “שניים רבים והשלישי לוקח” מיושם בצורת סרטון משעשע למדי. הסרטון מציג סצינת חתונה בה זוג עומד לבוא בברית הנישואין. הקהל הנרגש מצלם את טקס הנישואין, כשלפתע אחד האורחים מעיר לאורח אחר שהגלקסי הענקי שלו חוסם לו את שדה הראייה. משם מתחילה סדרת העלבות הדדית הקשורה לשלל היתרונות והחסרונות של המכשירים השונים שבסופו של דבר הופכת לתגרה ומלחמת אוכל המונית.

המאבק הבלתי פוסט בין האפליסטים לאנדואידיסטים כבר מזמן התחיל לעייף, ולפחות על פי הפרסומת זהו מאבק בו יש רק מנצח אחד, נוקיה לומיה. הפרסומת בהחלט משעשעת, וכנראה לא תגרום לכם לשנות את ההרגלים הישנים שלכם. אולם, בהחלט ניתן לטעון כי לפחות במאבק על לב הלקוחות בזירה השיווקית, יש מתחרה חדשה וראויה.


לייק לפטריה בפייסבוק