פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומות מעוררת מחלוקת: משלם לזונות ושכולם יקפצו

פרסומת פרובוקטיבית חדשה וקשה לצפייה, מציגה את זיכרונותיו של בחור בשם אסטה פילפוט מהפעם הראשונה בחייו בה היה מאוהב. “היא אפילו לא ידעה והוא בטוח שהיא אפילו לא הבחינה בי” מספר פילפוט. “מאז חלפו הרבה שנים, וכעת אני כבר לא נשאר עם בחורה אחת יותר מידי זמן. אני אפילו משלם על זה. וגם אבא שלי שמתלווה אלי נהנה מאוד”. המראות הבוטים ברקע מזכירים סצינות אירוטיות מתוך “עיניים עצומות לרווחה” והצופה מבין שמדובר למעשה בבית זונות. הפאנץ’ החזק של הסרטון נחשף כאשר נחשפת דמותו של הדובר, פילפוט.

“קוראים לי אסטה פילפוט. כל חיי הייתי בכיסא גלגלים. אם אתם לא אוהבים אותי או את הפנטזיות שלי, או שאתם לא חושבים שיש לי את הזכות, אתם יכולים לנשק לי את התחת”. הציטוט הזה, השייך כאמור לפילפוט, בעל מוגבלות שישב כל חייו בכסא גלגלים, נועל את המונולוג הקצר שלו, כחלק מפרסומת חדשה של הארגון Come4, ארגון שמציג יוזמה חדשה בדמות אתר פורנו חדש ושונה ללא מטרות רווח, שתכניו נשלטים על ידי הגולשים.


האתר החדש שעדין לא עלה לאויר באופן רשמי אך עתיד לעלות בזמן הקרוב, מנסה לקדם מהפיכה בכל מה שקשור לצריכת תכניים מיניים ופורנוגרפים ברשת. על פי הדיווח באתר ICE התכנים באתר יהיו בתשלום, כאשר הגולשים יוכלו להעלות תכנים מיניים משלהם ולנקוב תג המחיר שלהם, ובמקביל לצרוך סרטונים שהעלו גולשים אחרים, כשכל ההכנסות יוקדו לקידום מטרות חברתיות והפחתת חוסר השיוויון בין אוכלוסיות שונות בנגישות למין, וכן בזכויות הפרט הקשורות בקיום יחסים מיניים.

האתר החדש מבטיח לפעול בשקיפות מלאה בכל הנוגע להתנהלות הכספית שלו, ובאתר הזמני, ובשונה מכל אתר פורנו שהכרתם עד היום, נחשפים מפעילי האתר ומציגים את עצמם כולל תמונות פרופיל וקישור לחשבונות הטוויטר שלהם. מפעילי האתר מקווים לנכס לעצמם לפחות אחוז אחד מהפעילות הקשורה למין ברשת.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...