פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פליטת פה של מתמודדת בהישרדות חשפה את זהות המודח הבא של הישרדות VIP

ניקול רזניקוב, מלכת יופי לשעבר ואחת המתמודדות של הישרדות VIP בהווה כנראה לא תרצה לזכור את הראיון שנתנה לאחרונה בתוכנית הבוקר של רשת ‘העולם הבוקר’, בה “הבריקה” עם פליטת פה שעשתה ספויילר מטורף לקראת פרק ההדחה שישודר ביום שבת.

במידה ואתם צופים של הישרדות ואתם מעודכנים במאורעות הפרקים האחרונים אתם יודעים על הסאגה (שמרחו כמובן יותר מדי) של “המשפט של ישראל”, שהתחילה אחרי שהתברר לחברי השבט שישראל אוגלבו הכשיל בכוונה את משימת החסינות. הכל התכנס לקראת יום שבת הקרוב שבו תשודר מועצת שבט טעונה במיוחד, בה יודח אחד משניים – ישראל אוגלבו או עידו קוזיקרו, אשר שניהם נמצאים על המוקד. רזניקוב כאמור הוציאה את העוקץ מהבילד-אפ שרשת מפמפמת לצופים לקראת הפרק הקרוב עם פליטת פה מצחיקה/מביכה במיוחד.

שניות לפני הספויילר שלה, ניקול רזניקוב הגדילה ואמרה בראיון “התביישתי שיצאתי כזאת סתומה”, זה בהקשר של המקרה בו ירדן ג’רבי צותתה לשיחה של רזניקוב עם ישראל ושמעה על כך שישראל הכשיל את משימת החסינות בכוונה. מיד לאחר מכן כאמור היא חשפה מה הולך לקרות בשורה התחתונה. שימו לב למבוכה שהיתה באולפן אחרי שרזניקוב אמרה את מה שאמרה.

מזהירים אתכם מראש – הסרטון כולל ספויילר שככל הנראה מסגיר את זהות המודח בפרק הקרוב, הצפייה על אחריותכם בלבד.

במידה והסרטון לא נפתח מוזמנים לצפות בו בפרופיל של אדיר מזוז שלכד את הספויילר בוידאו בלייב מתוך הראיון שערכו עם רזניקוב בתכנית ‘העולם הבוקר’.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...