פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרומו לפרק החדש של הישרדות חשף את הזוכה במשימת החסינות האחרונה של העונה

זהירות, ספויילרים! אם עדין לא צפיתם בפרק ששודר אתמול (שבת) ואם אתם לא מעוניינים לדעת מי יזכה במשימת החסינות האחרונה לפני הגמר, זה הזמן שלכם להסתלק מכאן.

העונה השניה של הישרדות (על פי הספירה של “רשת”) הגיעה לשלבי ההכרעה שלה, וממש בעוד כמה ימים נדע כולנו מי שלישיית הגמר שתתחרה על תואר “השורד האחרון”. אתמול, שודרה מועצת השבט הלפני אחרונה, במסגרתה הודחה מיכל בתום מועצת שבט סוערת ואחרי בגידה של בת הברית שלה ענבר. בניגוד לשגרה, מועצת השבט התקיימה כבר בתחילת הפרק, ומי ששרד את 90 דקות הריגושים והדמעות שהגיעו אחריה זכה גם לצפות בקדימון המסורתי לפרק הבא.

חדי העין שבינכם, ואנחנו מהמרים שרובכם לא קלטתם את זה, ודאי הבחינו בפרט קטן שהשתחל לו אל תוך אחד הפריימים מתוך מועצת השבט הבאה, ולמעשה, במידה ולא מדובר במניפולציה של מחלקת הפרומו של רשת, חשף את זהות הזוכה במשימת החסינות האחרונה שתתקיים בפרק הקרוב.

בפריים בו נראית מעיין המומה במועצת השבט, למשך כשבריר שניה לפני שעלו כתוביות על החלק התחתון של המסך, ניתן להבחין בצמד חרוזים על צווארה של מעיין.

פרומו הישרדות 5
צילום מסך מתוך אתר “רשת”

אם החרוזים הללו נראים לכם מוכרים אתם לגמרי צודקים, כי הם מעטרים את שרשרת החסינות של הישרדות, כפי שניתן לראות כאן בתמונה של נתי מתוך מועצת השבט שהתקיימה בפרק ששודר אתמול. כלומר, מעין היא הזוכה במשימת החסינות והראשונה להבטיח את מקומה בגמר.

פרומו הישרדות 4
צילום מסך מתוך אתר “רשת”

והנה הקטע הרלוונטי מתוך הפרומו המלא:

 

אז האם מדובר בטעות מצד עורכי הפרומו שהיו בטוחים שלא ניתן להבחין בפרט הזה, או שמא תעלול פרומו קלאסי שרק גורם לנו לחשוב שפיצחנו את זהות הזוכה בחסינות אך למעשה מתמרן ומוליך אותנו שולל כמו בהרבה פרומואים אחרים בהם צפינו לאורך העונה?

לא נתפלא אם החברים במחלקת הפרומו שתלו פריים של מעיין שלא באמת מופיע בפרק, אך בכל זאת, שתי האופציות על השולחן, אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם, ובכל מקרה, ביום רביעי הקרוב בהנחה שלא יהיו הפתעות ומריחות מיותרות, נגלה כולנו את התשובה.

מוזמנים לענות על הסקר: האם מדובר בטעות או במניפולציה?

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...