מעולה: ארגנו מסיבת הפתעה לשליח של דומינוס פיצה

שליחי פיצריות אף פעם לא יודעים מה מחכה להם מאחורי הדלת שעל הפעמון שלה הם מצלצלים. שליחים ותיקים יכולים לספר על אינסוף מקרים הזויים ומשעשעים שקרו להם ברגע השהדלת נפתחה, החל מקשישים מבולבלים דרך מסיבות רווקים פרועות עם חשפניות ורווקים שיכורים, דירות מבולגנות ומצחינות, בתים עם חיות מוזרות ועוד ועוד. אולם, אני מסופק עם מישהו מהם יוכל לספר לכם שחווה את מה שחווה אתמול תומר, שליח אקראי של דומינוס פיצה.

אסף שגיא וחבריו, נפגשו אמש לערב סרט והחליטו להפתיע את שליח הפיצה בדרך מקורית במיוחד: מסיבת הפתעה משעשעת. כל האלמנטים החשובים למסיבת הפתעה מוצלחת היו שם: בלונים, נרות, הרבה חבר’ה עם מצב רוח טוב, שלטים, עוגה ואפילו כרטיס ברכה, כתר ומתנה. כמובן, לחברים לא היה מושג מי הולך להגיע אליהם הביתה, מה שלא גרע ממסיבת ההפתעה המוצלחת.

surprise party dominos pizza

השליח המופתע, התעשת במהירות לאחר שזכה לקריאת ה”הפתעה” המוכרת, נראה משועשע למדי וזרם עם החברים כששאל “איך זכרתם?”. הסרטון המתעד את האירוע מאוד מצחיק, ואין ספק כי מדובר ברעיון מקורי ומגניב, ובביצוע נהדר. אסף שגיא מספר לפטריה: “אנחנו לא זוכרים מי הגה את הרעיון, אבל זוכרים שישבנו כל החבר’ה במסעדה לפני זמן מה והרעיון עלה. החלטנו ללכת על זה. אתמול קבענו להיפגש אצלי לראות סרט, וכל אחד היה צריך להביא משהו. מישהו הביא נרות, אני הבאתי עוגה, כמה אנשים הביאו וניפחו בלונים, ואת השאר אילתרנו על המקום (הברכה, הלוח, השלטים)”

לצערו של השליח, הוא לא יכל להישאר זמן רב במסיבת ההפתעה שלו והחברים המשיכו לחגוג אותה בלעדיו, לא לפני שהעמיסו עליו עוגה.

אגב, זו לא הפעם הראשונה שהחבורה היצירתית הזו עושה דברים לא שגרתיים בסגנון הזה. לפני כשנה וחצי, טסו החברים לאילת רק כדי לאכול במסעדת מוזס שנפתחה שם ולחזור כמה שעות מאוחר יותר למרכז. הסיפור מתועד, כולל תמונות, בפרופיל הפייסבוק של אסף.

המשתתפים במסיבת ההפתעה:
אסף שגיא, יוני רוזנשיין, עידו כהן, אביעד שמיר, חגי גילר, אביאם צור, אורי שומרוני, ליהי קרני, נגה דרוקר, גל רביב, סבא נחמן, נעמה וייס, דנה אהרן, קרן טנקוס, אלון רזניק וכמובן, ילד היומולדת הפיקטיבית, תומר השליח.

לייק לפטריה בפייסבוק