השדרנים בתחנת הרדיו המקומית הפתיעו את האמא הזו עם הודעה סופר מרגשת

מישל, אמא ל-4 ילדים מאוסטרליה, הייתה בטוחה שהיא בדרך ליום ספא מפנק עם שלושה מילדיה. אלא שאז, תוך כדי הנסיעה, חיכתה לה הפתעה מרגשת וסוחטת דמעות שארגנו עבורה הילדים וצמד השדרנים בתחנת הרדיו המקומית.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

לפני כשלושה חודשים חוותה מישל את הטרגדיה הכי גדולה שאמא לילדים יכולה לחוות כשאיבדה את בנה בלייק בן ה-19 שנפגע בתאונת עבודה מצערת ונפטר זמן קצר לאחר מכן. בעקבות האבל הכבד התקשתה מישל לחזור לעבודה והמצב הכלכלי שלה ושל משפחתה, שהיה לא מוצלח במיוחד מלכתחילה, החל להתדרדר.

קריסטל, הבת של מישל ומי שנוהגת ברכב בסרטון, פנתה לתחנת הרדיו KIIS 1065, וצמד השדרנים המקסים שהסיפור נגע ללבו, ביקשו להתגייס לעזרה ובשיתוף פעולה עם הבת ששתלה מצלמה נסתרת ברכב המשפחתי וניהלה את המבצע ביחד עם האחים שלה, הפתיעו את האם בשידור חי ובישרו לה מבעד לרדיו שהם הולכים לשלם את המשכנתא שלה בחצי שנה הקרובה וגם לתרום 5000 דולרים עבורה, כדי שתוכל לסיים את השיפוץ שבנה התחיל לפני שמת, ובכך להנציח את זכרו.

תחנת רדיו 3
השדרנית ג’סי או מזילה דמעות תוך כדי ההודעה המרגשת

הסרטון הנפלא הזה מתעד את שני הצדדים, השדרנים בתחנת הרדיו והאם ומשפחתה, ברגע ההודעה וכצפוי, התגובות של האם, האחים וגם של השדרנית שלא יכולה לעצור את הדמעות, הן פשוט מרגשות ולא ישאירו גם את העיניים שלכם יבשות.

לייק לפטריה בפייסבוק