פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: החיים הסודיים של גיבורי העל בסדרת תמונות מצחיקה

אנחנו אוהבים את גיבורי העל שלנו, מעריצים אותם, קוראים בשקיקה את הקומיקסים שלהם, צופים באדיקות בסרטים ואפילו מתחפשים אליהם בפורים (זה עדיין באופנה להתחפש לסופרמן? חברה שלא מבינה בטרנדים שואלת).

העניין הוא שאנחנו מתעניינים בחיים שלהם רק כשקורה להם משהו מעניין – כשהנבל המקומי מתחיל להתעסק עם החברים שלהם, כשהחברה שלהם נחשפת או כשהמשטרה המקומית מפשלת והפשע ברחובות גואה. אנחנו אף פעם לא מתעניינים במה הולך איתם בתקופות היובש, כשהם לא מצילים את העולם, כשהעבריינים כולם בכלא, כשהבחורה שהם הצילו כבר לא שמה עליהם או כשהם עושים מרתון כל העונות של בית הקלפים ומורידים קערת פופקורן בגרון בלי למצמץ.

והעוול החמור הזה יתוקן מיד. צלם בשם אדי הרג'ו החליט לתעד את גיבורי העל בחיי היום יום שלהם. בגלל שאין באמת גיבורי על (סורי על ניפוץ האשליה הזאת) ואין להם באמת חיי יום יום, הרג'ו לקח בובות בדמותם, שם את כולן בחדר אחד ויצר עבורן סיטואציות חברתיות אנושיות מאד. ואם אתם מעריצים ממש גדולים של הענק הירוק, איירון מן, סופרמן, וולברין, ת'ור והחבר'ה, אז אתם עלולים קצת להתבאס עליהם, כי הם יוצאים מפגרים.

כמה מפגרים? ובכן, ספיידרמן, וולברין, הגו'קר ות'ור משתינים על קיר יחד עם הענק הירוק ועושים את הטעות של להסתכל כדי להשוות גדלים. או שהחבורה הזאת עושה סטוקינג לג'יין גריי מאקסמן. הרג'ו בדה עוד כמה סצנות הזויות כאלה ממוחו הקודח ואנחנו ממליצים בחום להציץ – אם לא בשביל גיבורי העל עצמם, אז לפחות בשביל ההוכחה לזה שגם גברים מבוגרים אוהבים לשחק עם בובות. אה, וכי זה מצחיק.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...