הלהיט של הקיץ: כובעים מטופשים בצורת חיות ים

הקיץ הלוהט והשמש היוקדת כבר מזמן כאן, מרחפים מעל הראש שלנו ומנסים לקבור אותנו בבית בצמוד למזגן. אם בכל זאת, אתם מחליטים להסתכן ולצאת מהבית, הדבר הכי חשוב הוא שתראו סוף הדרך. הקיץ מסיר מאיתנו את קליפות הלבוש מהחורף ומביא איתו אופנה רעננה וים אקססוריס מגניבים ומטופשים בהם אפשר להשתמש כדי לסמן לעולם שאתם קולים, שאתם לא רואים אף אחד ממטר ושאתם נראים פשוט נהדר.

לכן, בפעם הבאה שתלכו לים, כדאי מאוד שתארגנו לעצמכם מראש פריט חובה, שלא יותיר מקום לבלבול, ויהפוך אתכם למלכי הים. ג'ון פרימן, צלם, אמן ושחקן אמריקאי, הקים אתר אינטרנט משעשע, בו הוא מציג את פועלו ובין היתר מוכר את יצירות האמנו

ת שלו, לרוב בובות משעשעות ותמונות הזויות וכמובן, גולת הכותרת שהיא גם המלצת הבית שלנו, כובעים מקוריים ונהדרים בצורת חיות ים.

כל שעליכם לעשות, הוא לבחור את הכובע שהוא הכי אתם. אם אתם אנשי מולטי-טאסק ןדאי תרצו את כובע התמנון. אם אתם תמיד יוצאים מהמים עם כוויות, אולי תרצו לנקום ולשים על הראש כובע מדוזה אופנתי. אל תהיו קרבנות אופנה! מרגישים שאתם הכי חדים בחוף? כובע כריש יראה עליכם פשוט מצויין. אה, וכמובן, אם אתם מעריצים מושבעים של אתר הפטריה, אין צורך לשמור זאת בלב. כובע פטריה מהמם, יכול להיות שלכם עוד היום.

ריכזנו עבורכם את מיטב היצירות של פרימן, כדי שתוכלו להתרווח בכסא בנוחיות ולבחור את המראה הלוהט שלכם עבור קיץ 2012.

לייק לפטריה בפייסבוק