יצירתי ולא מועיל: הפקק הדיגיטלי הראשון בעולם

תארו לכם שאתם יושבים בפאב המקומי, מזמינים בקבוק בירה ומקבלים אותו סגור ומלווה בפותחן. כשמתחשק לכם, אתם אוחזים בפותחן, פותחים את הבקבוק, וברגע שהפקק נופל לרצפה, משהו מפתיע ולא צפוי מתרחש. טוב, לא באמת צריך לתאר את זה, הרי אם לא היה דבר כזה, הפוסט היה מתחיל אחרת לגמרי.

יצרנית המשקאות Strongbaw gold, המשווקת סיידר אלכוהולי בבקבוק, יוצאת בקמפיין חדש בו היא מפרסמת את ההמצאה החדשה והמעניינת שלה: הפקק הדיגיטלי הראשון בעולם. כחלק מקמפיין שעתיד לעלות לאוויר באתרים נבחרים באירופה, יושקו בקבוקי השתיה החדשים המצויידים כאמור, בפקק אלקטרוני עם חיישן RFID. אם אתם שואלים את עצמכם מה זה, התשובה היא שאין לנו מושג, אך זו טכנולוגיה המאפשרת לסורק RFID מיוחד לקלוט אות ברגע שפקק הבקבוק נפתח ולגרום לפעולה מסויימת להתרחש.

באמצעות הפקק המיוחד, בכל פעם שאחד הנוכחים בפאב בו מותקנת המערכת יפתח בקבוק קר וצונן של Strongbaw Gold, משהו מפתיע יקרה בפאב. קונפטי יעוף לאuויר, מוזיקה תתחלף, כל האורות על הבניין הסמוך יידלקו הפייסבוק שלכם יעשה צ’ק אין אוטומטי ועוד שלל הפתעות משעשעות. קצת מצחיק לפרסם מוצר שעוד לא קיים ועדין לא נעשה בו שימוש, וניתן להניח שבישראל בה המשקה הזה לא ממש פופולרי לא יתקיימו אירועים עם הפקק החדיש. אז למה בעצם הפוסט הזה? אנחנו לחלוטין לא יודעים. פשוט נראה לנו מגניב. פקק אלקטרוני. איזה קטע.


לייק לפטריה בפייסבוק