מחאה חדשה: די לאנשים שמצלמים סרטונים במאונך

אחת הטעויות הגדולות שניתן לעשות כשמצלמים סרטון באמצעות הסמארטפון, היא צילום אנכי. אנחנו לא שמים לב, הופכים את המצלמה ומצלמים בצורה אנכית במקום אופקית, והתוצאה, כשניגשים לצפות בסרטון על מסך המחשב או הטלויזיה, היא עגומה. כשתרצו להפוך את הסרטון כדי לצפות בו ללא צורך לשכב על הצד (ברירת המחדל היא תמיד צפייה במאוזן) תגלו כי שני שליש מהמסך שלכם נשארו שחורים, ורק במרכז המסך יש תמונה אנכית עם מלאכת מחשבת שצילמתם. איום ונורא. לאורך ההיסטוריה הטכנולוגית, המסכים תמיד היו אופקיים. גם האופק אופקי והעיניים שלנו אופקיות. אז למה לעזאזל אנשים מצלמים במאונך?

הסרטון הבא, הוא אחד הסרטונים הכי מצחיקים ומקוריים שראיתי לאחרונה. מריו ופאפא, הם צמד בובות, האחד סנאי והשני, רק אלוהים יודע. לשניהם יש בלוג ביוטיוב בו הם מדברים על מגוון נושאים ועושים זאת תוך הפגנת הומור משובח. בסרטון הזה, מריו ופאפא דנים בתופעה המעצבנת של סרטונים המצולמים לאורך, ומסבירים מה ההשלכות ארוכות הטווח שלה אם לא נעצור את הקנוניה הזאת.

אנשים הלוקים ב- VVS (vertical video syndrome), ממש כמו הגורילה בסרטון, מסוכנים לחברה האנושית. אם מגמת הצילום לאורך תימשך, הרי שליוטיוב לא תהיה ברירה אלא לשדר 4 סרטונים במקביל כדי לא לבזבז מקום יקר בחלונית הצפייה. סרטי קולנוע ישודרו במאונך. בתי קולנוע ייהרסו וייבנו מחדש בצורה אנכית, וכמובן ואם לא ממש ניזהר, אנו עלולים לקבל את העונש האמיתי שלנו. סרט חדש של ג’ורג’ לוקאס. לאורך. צפו בסרטון הנהדר ואל תשכחו. צלמו לרוחב.


לייק לפטריה בפייסבוק