לא ליד הבוס: איך נמנעים ממצבים דביקים (וידאו)

במהלך השנים נתקלנו בלא מעט פרסומות פרובוקטיביות, בוטות וחסרות גבולות. אך לא משנה איך נסובב את זה, הפרסומת הבאה הצליחה לעקוף את כולן בסיבוב והשאירה אותנו עם פה פעור, מבט לא מאמין בעיניים וקמצוץ חיוך.  מדובר בפרסומת לאמצעי מניעה שהמסר שלה “כך תימנעו ממצבים דביקים” והיא לחלוטין אינה מומלצת לצפייה ליד הבוס, או ליד בני אנוש באופן כללי.

חברת One Pound Johnny Club מציעה שירות משלוחים של אמצעי מניעה עד הבית. הפרסומת נפתחת עם קלוז אפ על ברונטית מהפנטת שנותנת מבט חודר ומלא תשוקה אל הצופה. היא לוקחת נשימה עמוקה, מחייכת חיוך שובבי ומיד מחליפה אותה בלונדינית אחרת בדיוק באותה סיטואציה. הקליפ עובר במהירות בין בחורות ובחורים נוספים, כולם עם מבטים לוהטים ומלאי זימה כשהפעולה אותה הם מבצעים תוך כדי בחלק הבלתי נראה של הפריים דיי ברורה.  ואז בדיוק ברגע בו ציפיתם שיגיע הטוויסט הצפוי, אתם מקבלים אותו ישר בפנים.

 

כן. זה בדיוק מה שאתם חושבים שזה, וזה לא נראה טוב. אם הם רק היו שומעים על השירות של One Pound Johnny Club הם היו יכולים להימנע מהמצב הדביק הזה. הפרסומת מסיימת עם המסתיימת בסלוגן הנקי  “sex without the mess” עלתה אתמול לאוויר הרשת והתפוצצה באופן ויראלי ודביק במיוחד.

 

לייק לפטריה בפייסבוק