הלהיט מכה שנית: בואו לגלות מיהו איש השנה שלכם בפייסבוק

ראש השנה בפתח, וזהו זמן מושלם לסיכומים שנתיים מקומיים מכל המינים והסוגים. ברדיו ישודרו המצעדים השנתיים שיקבעו מי הם אנשי השנה במוסיקה, בפוליטיקה ראש הממשלה יסכם עוד שנה של הישגים פנטסטיים, וטקסים כאלה ואחרים יבחרו את אנשי השנה בתרבות, בספורט ועוד.

בחינמון ‘ישראל היום’ מעניקים גם לכם גולשי הפייסבוק, את האפשרות להעניק את פרס השנה שלכם לאיש השנה שלכם בפייסבוק. אפליקציית ‘איש השנה’ של ישראל היום הושקה לראשונה לפני שנה לקראת ראש השנה הקודם, והפכה בין רגע להצלחה מסחררת. יותר ממאתיים אלף איש השתמשו בה ושיתפו את אנשי השנה שלהם בפייסבוק, מה שגרם לחיזוק מעמדו של דף הפייסבוק של העיתון המונה היום כמעט רבע מליון אוהדים.

אפליקציית ‘איש השנה’ של ישראל היום, תגלה לכם ולחברים שלכם מי הוא חבר הפייסבוק הכי פופולארי שלכם, זה שהגבתם לו הכי הרבה, שנתתם לו הכי הרבה לייים, ובאופן כללי, תיקשרתם איתו יותר מכולם. בנוסף תזכו לראות גם את שלושת החברים במקומות 2-4 המכובדים. מעבר להצגת איש השנה שלכם, האפליקציה תייצר עבורכם אינפוגרפיה נחמדה עם נתונים פיקנטיים בנוגע לפעילות שלכם בפייסבוק כמו הסטטוס עם הכי הרבה לייקים, הסטטוס עם הכי הרבה תגובות, כמה אנשים כתבו לכם על הקיר ביום ההולדת ועוד.

האפליקציה הפשוטה והמבריקה של ישראל היום היא מניה בטוחה. סטטיסטיקה היא תמיד דבר מעניין, ו’איש השנה’ יוצרת סקרנות רבה בקרב הגולשים במיוחד עקב העובדה שבשגרה, אין דרך הגיונית לעקוב אחרי הנתונים הללו. כמובן, הסקרנות הזו מדבקת וסוחפת כל מי שנקרה בדרכה, וסביר להניח שבימים הקרובים תיתקלו הרבה בפרסומים מתוך האפליקציה על קירות החברים שלכם. קליק וגם אתם שם.

קרדיטים:

סוכנות דיגיטל: Boolba Digital Marketing, קריאטיב וניהול טכנולוגיה: אייל גיא וניר ליבני, עיצוב: סטודיו פיגורה, תכנות: מונולית. לקוח: ישראל היום, מנהלת שיווק ישראל היום – סגן עורך ואחראי ניו מדיה ישראל היום – אהרון לפידות, עדית פרידמן, סמנכ”ל תפעול והפצה ישראל היום: עמיר פינקלשטיין, , מפיקה דיגיטלית ישראל היום: איריס קורן,מנהל מערכות מידע ישראל היום – ניר ויטלם.

לייק לפטריה בפייסבוק